דיפ פרפל בישראל 2022 – כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!

דיפ פרפל בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!
דיפ פרפל בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!

דיפ פרפל חוזרים להופעה בישראל בחודש מאי 2022 הקרוב בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מתי נפתחת מכירת הכרטיסים? מה המחירים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת דיפ פרפל (Deep Purple) שוב חוזרת לישראל אל קהל המעריצים הנאמן שלה ותופיע כאן בחודש מאי 2022 הקרוב בהיכל מנורה בתל אביב. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת כולל מידע על רכשית הכרטיסים, מחירים והנחות.

כרטיסים להופעה של דיפ פרפל בישראל 2022

מכירת הכרטיסים לדיפ פרפל בישראל נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-285 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומטפסים מעלה בהתאם למיקום הישיבה באולם.

לפני 30 שנה זו הייתה ההופעה הראשונה של דיפ פרפל בישראל ומאז נרקם סיפור אהבה בין הלהקה לבין הקהל הישראלי ולהופעות רבות ומוצלחות במיוחד כאן בישראל במהלך השנים. עתה, הם חוזרים אלינו למרות הקורונה ולמרות המצב הלא פשוט בעולם התרבות העולמי ויציגו הופעה אחת וחד פעמית בהיכל מנורה תל אביב.

דיפ פרפל יגיעו לישראל לאחר השקת אלבום חדש שיצא ממש לאחרונה בשם "Turning to Crime" ויבצעו קטעים ממנו בהופעה בישראל לצד כמובן להיטי הענק שלה כגון moke on the Water, Child in Time, April, Lalena, ,Perfect Strangers Highway Star ואחרים.

ההופעה החדשה של דיפ פרפל בישראל ב-2022 מצטרפת אל שורת הופעות חו"ל בישראל 2022 שכבר הבטיחו את מקומם כאן בשנה הקרובה כמו למשל ג'סטין ביבר, ג'טרו טאל, סקורפיונס ואחרים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
שאול
2 years ago

אני בקונצרט דיפ פרפל ההיכל מנורה. הסאונד גרוע ביותר. לא לקנות כרטיסים למחר.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק