דיפ פרפל בישראל 2022 – כל הפרטים על ההופעה המדוברת!

דיפ פרפל בישראל 2022 - כל הפרטים על ההופעה המדוברת!
דיפ פרפל בישראל 2022 - כל הפרטים על ההופעה המדוברת!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

דיפ פרפל חוזרים להופעה בישראל בחודש מאי 2022 הקרוב בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מתי נפתחת מכירת הכרטיסים? מה המחירים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת דיפ פרפל (Deep Purple) שוב חוזרת לישראל אל קהל המעריצים הנאמן שלה ותופיע כאן בחודש מאי 2022 הקרוב בהיכל מנורה בתל אביב. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת כולל מידע על רכשית הכרטיסים, מחירים והנחות.

לפני 30 שנה זו הייתה ההופעה הראשונה של דיפ פרפל בישראל ומאז נרקם סיפור אהבה בין הלהקה לבין הקהל הישראלי ולהופעות רבות ומוצלחות במיוחד כאן בישראל במהלך השנים. עתה, הם חוזרים אלינו למרות הקורונה ולמרות המצב הלא פשוט בעולם התרבות העולמי ויציגו הופעה אחת וחד פעמית בהיכל מנורה תל אביב.

דיפ פרפל יגיעו לישראל לאחר השקת אלבום חדש שיצא ממש לאחרונה בשם "Turning to Crime" ויבצעו קטעים ממנו בהופעה בישראל לצד כמובן להיטי הענק שלה כגון moke on the Water, Child in Time, April, Lalena, ,Perfect Strangers Highway Star ואחרים.

ההופעה החדשה של דיפ פרפל בישראל ב-2022 מצטרפת אל שורת הופעות חו"ל בישראל 2022 שכבר הבטיחו את מקומם כאן בשנה הקרובה כמו למשל ג'סטין ביבר, תומאס אנדרס ואחרים.

כרטיסים להופעה של דיפ פרפל בישראל 2022

מכירת הכרטיסים לדיפ פרפל בישראל נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים מתחילים ב-285 ש"ח לכרטיסים הזולים ויותר ומגיעים ל-685 ש"ח לכרטיסים במיקום הישיבה הטוב ביותר באולם (כרטיסי אורקסטרה רמה א').

מבצעים והנחות

ישנן הנחות לחברי כרטיסי האשראי השונים כמו מקס, ישראכרט, אמריקן אקפסרס ועוד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק