להקת קאונטינג קרואוז בישראל (Counting Crows) – כמה יעלו כרטיסים?

להקת קאונטינג קרואוז בישראל (Counting Crows) - כמה יעלו כרטיסים?
להקת קאונטינג קרואוז בישראל (Counting Crows) - כמה יעלו כרטיסים?

בשורה משמחת: להקת קאונטינג קרואוז (Counting Crows) תופיע בישראל בחודש אפריל 2022 הקרוב באמפי פארק רעננה. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת קאונטינג קרואוז (Counting Crows) שהתפרסמה בעיקר בזכות הלהיט מספר 1 שלהם "Mr. Jones", תגיע להופעה בישראל ותפתח את עונת ההופעות בחו"ל בישראל ב-2022. ההופעה תתקיים באמפי רעננה בחודש אפריל 2022.

אחרי לא מעט ביטולים של אמנים ולהקות גדולות מחו"ל שהיו אמורים להופיע כאן ב-2021 ונאלצו לדחות את הופעתם עקב בעיות הקורונה והבידודים, ההופעה של קאונטינג קרואוז בישראל, בהחלט מהווה בשורה משמחת ומביאה עימה רוח אופטימית לעולם התרבות הישראלי בכלל ולהופעות החו"ל בישראל בפרט.

ההופעה של Counting Crows בישראל מתקיימת במסגרת סיבוב הופעות חדש של הלהקה שייקרא "Butter Miracle Tour" במסגרתו היא תופיע במדינות רבות ברחבי העולם בו היא מקדמת גם את אלבומם האחרון שייצא השנה.

הקאונטינג קרואוז היא להקה ותיקה שקיימת עוד משנת 1991 אך את עיקר תהילתה עשתה בזכות שיר אחד בודד "Mr. Jones" שייצא בשנת 1994 וזכה להצלחה חסרת תקדים בכל רחבי העולם, כולל בישראל. ללהקה 8 אלבומים ומעריצים רבים מרחבי הגלובוס.

כרטיסים להופעה של הקאונטינג קרואוז בישראל 2022

ההופעה תתקיים ב-20 באפריל בשעה 21:00 בערב באמפי פארק רעננה. מכירת הכרטיסים לקאונטינג קרואוז בישראל נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים נעים בין 375 ש"ח ל-495 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס ולמיקום הישיבה במקום. המכירה מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "Ticketmaster".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק