פסטיבל קוקה קולה 2021 – מי ישתתף השנה? ואיך תשיגו כרטיסים?

פסטיבל קוקה קולה 2021 - מי ישתתף השנה ואיך תשיגו כרטיסים?
פסטיבל קוקה קולה 2021 - מי ישתתף השנה ואיך תשיגו כרטיסים?

עדן בן זקן, אלה לי, עדן חסון, אליעד ועוד שורה ארוכה של אמנים ישתתפו בפסטיבל קוקה קולה 2021 שיתקיים בחודש אוגוסט 2021 בלייב פארק ראשון לציון. איך משיגים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כמדי שנה (מבלי להחשיב את הפסקת הקורונה), פסטיבל הקיץ "Coca Cola Wow" יתקיים גם השנה בקיץ 2021 ויארח שורה ארוכה של האמנים המובילים בישראל אל מול קהל של אלפי צעירים וצעירות שבחרו להירשם ולהתנדב למען הקהילה.

השנה, פסטיבל קוקה קולה 2021 יארח בין היתר, את האמנים אליעד, עדן בן זקן ועדן חסון, סקאזי, אלה לי, יהונתן מרגי, מושיקו מור ועוד רבים וטובים אחרים. המופע יתקיים בלייב פארק ראשון לציון ב-12 באוגוסט 2021 החל מהשעה 21:00 בערב.

פסטיבל קוקה קולה 2021 כרטיסים

הפסטיבל מיועד לגילאי 16-18 בלבד שנרשמו לתוכנית המיוחדת של קוקה קולה במסגרתה בני נוער מתנדבים למען הקהילה והחברה. את הכרטיסים לפסטיבל ניתן לקבל רק באמצעות הרשמה לתוכנית באמצעות האתר הרשמי של הפסטיבל כאן. הפסטיבל יציע מספר סוגים של כרטיסים, כולל כרטיסי גולדן רינג אותן ניתן לקבל באמצעות צבירת נקודות בתוכנית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק