סירקולוקו פורים 2020 – כרטיסים, מחירים, ליינאפ וכל הפרטים!

סירקולוקו פורים 2020 - כרטיסים ליינאפ הנחות
סירקולוקו פורים 2020 - כרטיסים, מחירים, ליינאפ וכל הפרטים!

כל הפרטים על פסטיבל סירקולוקו פורים 2020 שיתקיים ב-10 במרץ 2020 בפארק אריאל שרון. מי יופיע שם? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

בפעם החמישית במספר, יתקיים לו פסטיבל סירקולוקו פורים (CIRCOLOCO) 2020 ויציג ליינאפ איכותי של מיטב אמני הטכנו בעולם ובישראל. הפסטיבל השנה יתקיים ב-10 במרץ 2020 במתחם חוות שלם שבפארק אריאל שרון ומכירת הכרטיסים, כבר נפתחה.

שורה ארוכה של די-ג'ייז מובילים מסצנת הטכנו ינחתו בישראל, ויופיעו לצד אמנים מקומיים פסטיבל שיימשך כ-12 שעות לאורך הלילה. השנה, בסירקולוקו 2020, תוכלו למצוא את הדיג'יי הידוע אדם פורט (Adam Port), את בן קלוק (Ben Klock) המגיע מברלין, את די ג'יי טניס (DJ Tennis) המצליח וגם את התקליטנית האמריקאית האני דיז'ון (Honey Dijon) והדי ג'יי רמפה (Rampa).

בגזרת המקומיים, תוכלו למצוא בסירקולוקו 2020 את הצמד הישראלי המצליח בכל העולם רד אקסס (Red Axes), את מגית קקון שעובדת הרבה בברלין וגם את ג’ניה טרסול וחיים. פסטיבל סירקולוקו, מצטרף אל שורה של פסטיבלי טכנו גדולים שיתקיימו כאן בחודשים הקרובים כמו למשל פסטיבל אפטרלייף בפסח או פסטיבל לונאר בפורים.

כרטיסים לסירקולוקו פורים 2020 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

הפסטיבל יתקיים כאמור ב-10 במרץ 2020 החל מהשעה 13:00 בצהריים בפארק אריאל שרון. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומבצעת בעמוד הפסטיבל כאן. מחיר הכרטיסים: החל מ-290 ש"ח במכירה מוקדמת במקום 590 ש"ח שזהו המחיר המלא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק