להקת מחול הצללים הבינלאומית Catapult מגיעה לישראל ב-2019

להקת מחול הצללים הבינלאומית Catapult מגיעה לישראל ב-2019

ז'אנר מחול הצללים הוא תחום ההולך וגדל עם השנים והופך לפופולרי מאוד בקרב הקהל הרחב ברחבי העולם כולל הקהל הישראלי. בחודש ינואר 2019 הקרוב, תגיע לכאן לראשונה בישראל להקת המחול Catapult הנחשבת לאחת מלהקות המחול המובילות בעולם בתחום מחול הצללים ותציג סיבוב הופעות בערים שונות ברחבי הארץ.

להקת Catapult הגיעה לחשיפה גדולה מאוד הודות להשתתפותה בתוכנית הטלוויזיה האמריקאית "America Got Talent" שבה הגיעה עד לגמר וכבשה את לב הצופים והשופטים בתחרות שכללו את הווארד סטרן, היידי קלום, Mel B ועוד. הלהקה תגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי.

הלהקה הוקמה ב-2008 ע"י אדם בטלשטיין ומאז הספיקה להופיע מול קהל רב במדינות רבות ברחבי העולם אך ההצלחה בתוכנית הריאליטי האמריקאית, הביאה ללהקה חשיפה גדולה והצלחה גדולה מאוד בקנה מידה בינלאומי.

המופע של Catapult מבוסס על הצלליות של הרקדנים שיוצרים באופן מדהים צורות שונות כגון בעלי חיים, חפצים, מבנים ידועים ועוד כשכל הצלליות מבוצעות ע"י הרקדנים בלבד. כדי להצליח לבצע את הצלליות, נדרשת עבודה רבה של תיאום, גמישות וכוריאוגרפיה בין הרקדנים ועושי המלאכה ו-Catapult בהחלט מצליחה לעשות זאת.

צפו במופע המרהיב של להקת המחול Catapult

Catapult בישראל – הזמנת כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2019

הלהקה תופיע כאן במהלך חודש ינואר 2019 בערים שונות ברחבי הארץ. כרטיסים למופע נמכרים כעת במחיר מוזל של מכירה מוקדמת ועומדים על 170 ש"ח בלבד. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

להלן לוח ההופעות של Catapult בישראל לחודש ינואר 2019:

תאריך מיקוםמחירכרטיסים
9 בינואר 2019קיבוץ גבעת ברנר170 ש"חרכישת כרטיסים
11 בינואר 2019היכל אומנויות הבמה הרצליה170 ש"חרכישת כרטיסים
16 בינואר 2019תיאטרון ירושלים170 ש"חרכישת כרטיסים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן