להקת מחול הצללים הבינלאומית Catapult מגיעה לישראל ב-2019

להקת מחול הצללים הבינלאומית Catapult מגיעה לישראל ב-2019
להקת מחול הצללים הבינלאומית Catapult מגיעה לישראל ב-2019

ז'אנר מחול הצללים הוא תחום ההולך וגדל עם השנים והופך לפופולרי מאוד בקרב הקהל הרחב ברחבי העולם כולל הקהל הישראלי. בחודש ינואר 2019 הקרוב, תגיע לכאן לראשונה בישראל להקת המחול Catapult הנחשבת לאחת מלהקות המחול המובילות בעולם בתחום מחול הצללים ותציג סיבוב הופעות בערים שונות ברחבי הארץ.

להקת Catapult הגיעה לחשיפה גדולה מאוד הודות להשתתפותה בתוכנית הטלוויזיה האמריקאית "America Got Talent" שבה הגיעה עד לגמר וכבשה את לב הצופים והשופטים בתחרות שכללו את הווארד סטרן, היידי קלום, Mel B ועוד. הלהקה תגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי.

הלהקה הוקמה ב-2008 ע"י אדם בטלשטיין ומאז הספיקה להופיע מול קהל רב במדינות רבות ברחבי העולם אך ההצלחה בתוכנית הריאליטי האמריקאית, הביאה ללהקה חשיפה גדולה והצלחה גדולה מאוד בקנה מידה בינלאומי.

המופע של Catapult מבוסס על הצלליות של הרקדנים שיוצרים באופן מדהים צורות שונות כגון בעלי חיים, חפצים, מבנים ידועים ועוד כשכל הצלליות מבוצעות ע"י הרקדנים בלבד. כדי להצליח לבצע את הצלליות, נדרשת עבודה רבה של תיאום, גמישות וכוריאוגרפיה בין הרקדנים ועושי המלאכה ו-Catapult בהחלט מצליחה לעשות זאת.

צפו במופע המרהיב של להקת המחול Catapult

Catapult בישראל – הזמנת כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2019

הלהקה תופיע כאן במהלך חודש ינואר 2019 בערים שונות ברחבי הארץ. כרטיסים למופע נמכרים כעת במחיר מוזל של מכירה מוקדמת ועומדים על 170 ש"ח בלבד. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

להלן לוח ההופעות של Catapult בישראל לחודש ינואר 2019:

תאריך מיקום מחיר כרטיסים
9 בינואר 2019 קיבוץ גבעת ברנר 170 ש"ח רכישת כרטיסים
11 בינואר 2019 היכל אומנויות הבמה הרצליה 170 ש"ח רכישת כרטיסים
16 בינואר 2019 תיאטרון ירושלים 170 ש"ח רכישת כרטיסים

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק