להקת קלקסיקו בישראל 2022 – כרטיסים מחירים וכל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של להקת קלקסיקו בישראל שתתקיים כאן בקו רקיע ב-30 ביולי 2022. כמה יעלו כרטיסים והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.
להקת קלקסיקו בישראל 2022 – כרטיסים מחירים וכל הפרטים!. צילום: City Slang

כל הפרטים על ההופעה של להקת קלקסיקו בישראל שתתקיים כאן בקו רקיע ב-30 ביולי 2022. כמה יעלו כרטיסים והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת קלקסיקו (Calexico) המצליחה והאהובה מאוד על הקהל הישראלי תחזור לעוד הופעה כאן בארץ. זה יקרה ב-30 ביולי 2022 במקום האירועים וההופעות קו רקיע שבפארק אריאל שרון. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והמחיר: החל מ-240 ש"ח.

כרטיסים להופעה של קלקסיקו בישראל 2022

כאמור, ההופעה של קלקסיקו בישראל ב-2022 תתקיים ב-30 לחודש יולי הקרוב באולם קו רקיע החדש הממוקם בפארק אריאל שרון ומציע הופעות תחת כיפת השמיים. מכירת הכרטיסים בעיצומה וניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים יתחיל ב-245 ש"ח ויטפס מעלה בהתאם לסוג הכרטיס ולמיקום הישיבה.

לאחר שלוש הופעות סופר מוצלחות כאן בישראל, ולאחר כ-7 שנים מאז ההופעה האחרונה שלהם כאן, תחזור להקת קלקסיקו האמריקאית שנחשבת לאחת מחלוצות הקאנטרי-פולק להופעה נוספת בישראל. ההופעה מתקיימת בהפקתה של חברת לייב ניישן ישראל שהביאה בשבוע שעבר את להקת מארון 5 לישראל.

קלקסיקו ידועים בזכות השילובים המוזיקליים הייחודים שלהם המגיע מהשפעות של מוזיקה מקסיקנית ומוזיקה מדרום ארצות הברית (שמה של הלהקה הוא ע"ש עיירה בשם קלקסיקו אך גם מהלחם של המילים מקסיקו וקליפורניה).

הלהקה תגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש של הלהקה שמלווה את אלבומם החדש El mirador. ההופעה בישראל תיפתח ע"י אמן הגיטרה יוגי (Iogy).

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק