ביג ת'יף בישראל 2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים

ביג ת'יף בישראל 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים
ביג ת'יף בישראל 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים

להקת האינדי רוק האמריקאית Big Thief מגיעה להופעה אחת בישראל שתתקיים בחודש מרץ 2020 במועדון בארבי בתל אביב. הלהקה המצליחה, כוללת גם נציג ישראלי שהוא לא אחר מאשר מקס אולארצ'יק – בנו של הזמר והמוזיקאי אלון אולארצ'יק.

ביג ת'יף היא להקה חדשה יחסית שהוקמה בניו יורק ב-2015. כל חברי ההרכב, כולל אולארצ'יק, למדו בבית הספר הידוע למוסיקה "ברקלי" שבבוסטון אך הקימו את ההרכב רק לאחר שסיימו את לימודיהם שם. ההרכב הוציא ארבעה אלבומים מאז הקמתו וזוכה להערכה גדולה ברחבי העולם. הוא אף זכה להתמודד בפרס הגראמי על אלבום המוסיקה האלטרנטיבית הטוב ביותר ל-2020 על האלבום הרביעי שלהם "U.F.O.F".

הלהקה כבר הופיעה בישראל בעבר לפני כשנתיים בהופעה מוצלחת ועתה היא חוזרת לכאן שוב כשמאז, הספיקה להוציא שני אלבומים נוספים, כשהאחרון מביניהם כאמור, זכה להצלחה גדולה ולמועמדות לגראמי. מלבד אולארצ'יק שמנגן על גיטרה בס, כולל ההרכב גם את אדריאן לנקר בשירה ובגיטרה, באק מיק בגיטרה ובקולות ליווי וג'יימס קריבצ'ניה בתופים.

כרטיסים להופעה של Big Thief בישראל 2020

ההופעה של ההרכב בישראל תתקיים כאן במועדון בארבי תל אביב ב-18 במרץ 2020. מחיר הכרטיסים יעמוד על 150 ש"ח וניתן לרכוש אותם בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק