הזמרת באד בייבי (Bhad Bhabi) תופיע בישראל ביולי 2019 – כל הפרטים!

הזמרת באד בייבי (Bhad Bhabi) תופיע בישראל ביולי 2019 - כל הפרטים!
הזמרת באד בייבי (Bhad Bhabi) תופיע בישראל ביולי 2019 - כל הפרטים!

הראפרית כוכבת הרשת המצליחה בת ה-16 בלבד Bhad Bhabie (באד בייבי) ששמה האמיתי הוא דניאלה ברגולי (Danielle Bregoli) תגיע לראשונה להופעה בישראל שתתקיים ב-24 ביולי 2019 במועדון הבארבי בתל אביב. הראפרית הצעירה זוכה להצלחה גדולה מאוד בשנה באחרונה ומצליחה לכבוש את הרשת בלהיטים ויראליים מצליחים.

את הקריירה הצעירה שלה, היא החלה כשהייתה בגיל 14 כשהשתתפה בתוכנית הטלוויזיה האמריקאית הידועה ד"ר פיל יחד עם אמה כשהיא מנסה לגמול את בתה מלגנוב מכוניות ולהסתבך בפלילים. משם, זכתה Bhad Bhabie להצלחה מטאורית מהירה והפכה לאושיית רשת מצליחה.

ההופעה של Bhad Bhabie בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש במסגרתו היא צפויה לבצע את הלהיטים הגדולים והמוכרים שלה כמו "Gucci Flip Flops", “Hi Bich / Whachu Know” או "Mama Don't Worry (Still Ain't Dirty)".

כרטיסים להופעה של באד בייבי בישראל – יולי 2019

ההופעה של Bhad Bhabie בישראל תתקיים ב-24 ביולי 2019 במועון בארבי בתל אביב בשעה 22:00 בערב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 225 ש"ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק