אליפות השאריות נטפליקס – כל הפרטים על סדרת האוכל החדשה

אליפות השאריות נטפליקס - כל הפרטים על סדרת האוכל החדשה
אליפות השאריות נטפליקס - כל הפרטים על סדרת האוכל החדשה

כל הפרטים על סדרת האוכל החדשה של נטפליקס "אליפות השאריות" שתבדוק איך שפים מקצועיים יכולים להכין מנות מושלמות משאריות שנותרו במקרר. כל מה שצריך לדעת, בכתבה הבאה.

לא רק מאסטר שף: גם נטפליקס תעלה בקרוב סדרת ריאליטי חדשה בתחום האוכל. זוהי התוכנית "אליפות השאריות" (Best Leftovers Ever!) שתעלה בסוף חודש דצמבר 2020 בנטפליקס ישראל וצפויה להפוך ללהיט בקרב צרכני הריאליטי הישראלים.

כפי ששמה מרמז, מטרתה של אליפות השאריות היא להצליח לבשל את המנה הטובה ביותר מהשאריות שנותרו במקרר. בתחרות ישתתפו 3 שפים מקצועיים וידועים שיצטרכו להתמודד עם שאריות וחומרי מזון פשוטים שנותרו במקרר ולהפוך אותן למנות מדהימות שיצליחו לכבוש את השופטים. השף הזוכה יוכל לזכות ב-10,000 דולר.

השחקנית והמוזיקאית ג'קי טון שידועה בזכות השתתפותה בסדרה "Glow" תנחה את הסדרה לצד שני השופטים ואושיות האוכל דיוויד סו ורוזמרי שרייגר. התוכנית תעלה ב-30 בדצמבר בנטפליקס העולמית ובנטפליקס ישראל באותו הזמן.

צפו בינתיים בטריילר של "אליפות השאריות" שכבר פורסם:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק