הראפר בייבי נו מאני BBNO$ בישראל 2020 – כרטיסים וכל הפרטים!

בייבי נו מאני בישראל כרטיסים הנחות 2020 BBNO$. צילום: יח"צ

הראפר בייבי נו מאני שידוע בכינויו "BBNO$", יגיע ב-6 ביולי 2020 להופעה בישראל בבארבי ת"א. כמה יעלו כרטיסים? מתי נפתחת המכירה? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

הראפר המצליח בייבי נו מאני או כפי שהוא מכנה את עצמו – BBNO$, יגיע לראשונה להופעה בישראל שתתקיים במועדון הבארבי בתל אביב ב-6 יולי 2020. מכירת הכרטיסים תיפתח הבוקר והמחירים: החל מ-180 ש"ח. מיד, כל הפרטים.

BBNO$ ידוע בזכות הלהיט ההיסטרי שלו – "LaLaLa" שכבש את הרשת והפך לאחד השירים המושמעים ביותר כיום. סביר מאוד להניח שחלק גדול מכם כבר מכיר את השיר, מבלי לדעת שמדובר בראפר הקנדי הצעיר והמצליח ששמו האמיתי הוא אלכס גומוצ'יאן, והצליח להגיע לתהילה מעבודה קשה ועצמאית, וחשיבה יצירתית וייחודית.

בייבי נו מאני הצליח ממש לכבוש את הרשת כשהוא הצליח לעבור את רף מיליארד ההשמעות ביוטיוב ולהגיע ללמעלה מ-450 מיליון השמעות בספוטיפיי, ובניגוד להופעות חו"ל רבות שמגיעות לישראל, ההופעה של בייבי נו מאני בישראל היא בהחלט הופעה של אמן המגיע בשיא תהילתו.

ההופעה של BBNO$ בישראל תתקיים במסגרת פסטיבל מוזיקה גדול ומושקע, שיציג אמנים נוספים וביניהם גם דיג'ייז מובילים. שמות האמנים הנוספים, יתפרסמו בהמשך. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שם אנו ממשיכים לעדכן בכל מידע חדש בנושא.

כרטיסים להופעה של בייבי נו מאני בישראל – כמה זה יעלה ואיפה קונים?

מכירת כרטיסים מוקדמת להופעה של בייב נו מאני בישראל תיפתח היום (יום שני) בשעה 17:00 בערב ותתבצע באמצעות אתר "טיקטמאסטר" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים יעמדו על החל מ-180 ש"ח במכירה מוקדמת.

בייבי נו מאני בישראל
בייבי נו מאני בישראל. תמונה: יח"צ
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן