בלט ג'אז מונטריאול בישראל 2022 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

בלט ג'אז מונטריאול בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
בלט ג'אז מונטריאול בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

להקת בלט ג'אז מונטריאול (Ballet Jazz Montreal) המצליחה והידועה, שכבר הופיעה כאן מספר פעמים בעבר, חוזרת לישראל ב-2022 עם מופע חדש ומדובר בשם "Dance Me" שנכתב בהשראתו של הזמר האגדי לאונרד כהן. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

לאחר הצלחה רבה שזוכה כאן בהופעותיה בישראל, להקת המחול "בלט ג'אז מונטריאול" (BJM) הנחשבת לאחת מלהקות המחול הטובות והמצליחות בעולם, חוזרת שוב לישראל לסדרת הופעות ברחבי הארץ בחודש אוקטובר 2022 עם מופע חדש בהשראת לאונרד כהן. בעמוד הבא תמצאו את כל הפרטים על המופע החדש של של הלהקה בישראל.

בלט ג'אז מונטריאול בישראל – כרטיסים ולוח הופעות 2022

המופעים של בלט ג'אז מונטריאול בישראל יתקיימו במהלך חודש אוקטובר 2022. מכירת הכרטיסים נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים בעמוד הבא. להלן לוח הופעות של הלהקה בישראל:

המופע החדש של להקת בלט ג'אז מונטריאול "Dance Me" נכתב ונוצר ע"י שלושה יוצרים בינלאומיים, מבכירי הכוריאוגרפים המובילים בעולם ומציג כוריאוגרפיה שמלווה את שיריו הגדולים של הזמר המצליח לאונרד כהן. הכותבים הם אדוניס פוניאדקיס, אנאבל לופז-אוצ'ואה ואיחסאן רוסטם כשכל אחד מהם הביא את הפרשנות והתרבות האישית שלו אל היצירה עצמה.

זה לא סתם שהלהקה הקנדית המצליחה בחרה להקדיש מופע שלם לזמר לאונרד כהן, שכן הזמר המצליח שהלך לעולמו לפני כשלוש שנים, היה יליד מונטריאול ולכן, הרגישו בלהקה שמן הראוי להקדיש למנוח יצירה מיוחדת ומושקעת שמחברת למעשה יחד סגנונות שונים מעולם המחול, אמנויות קרקס, מוסיקה, תאורה, תפאורה ווידיאו ארט.

המופע כבר הספיק לרוץ ברחבי העולם וזכה לביקורות מצויינות הן בקרב המבקרים והן בקרב הקהל. עתה כאמור, יגיע המופע גם לישראל לסדרת הופעות מלאה ברחבי הארץ.

המשיכו לעקוב אחרינו כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בו אנו נמשיך לעדכן בכל מידע חדש הקשור בהופעה של להקת בלט ג'אז מונטריאול בישראל בקיץ 2022.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק