בלט ג'אז מונטריאול בישראל 2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

בלט ג'אז מונטריאול בישראל 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

להקת בלט ג'אז מונטריאול (Ballet Jazz Montreal) המצליחה והידועה, שכבר הופיעה כאן מספר פעמים בעבר, חוזרת לישראל בקיץ 2020 עם מופע חדש ומדובר בשם "Dance Me" שנכתב בהשראתו של הזמר האגדי לאונרד כהן. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

לאחר הצלחה רבה שזוכה כאן בהופעותיה בישראל, להקת המחול "בלט ג'אז מונטריאול" (BJM) הנחשבת לאחת מלהקות המחול הטובות והמצליחות בעולם, חוזרת שוב לישראל לסדרת הופעות ברחבי הארץ בחודש מאי 2020 עם מופע חדש בהשראת לאונרד כהן ותציג כאן הופעות בירושלים, חיפה, הרצליה, באר שבע ואשדוד. בעמוד הבא תמצאו את כל הפרטים על המופע החדש של של הלהקה בישראל.

המופע החדש של להקת בלט ג'אז מונטריאול "Dance Me" נכתב ונוצר ע"י שלושה יוצרים בינלאומיים, מבכירי הכוריאוגרפים המובילים בעולם ומציג כוריאוגרפיה שמלווה את שיריו הגדולים של הזמר המצליח לאונרד כהן. הכותבים הם אדוניס פוניאדקיס, אנאבל לופז-אוצ'ואה ואיחסאן רוסטם כשכל אחד מהם הביא את הפרשנות והתרבות האישית שלו אל היצירה עצמה.

זה לא סתם שהלהקה הקנדית המצליחה בחרה להקדיש מופע שלם לזמר לאונרד כהן, שכן הזמר המצליח שהלך לעולמו לפני כשלוש שנים, היה יליד מונטריאול ולכן, הרגישו בלהקה שמן הראוי להקדיש למנוח יצירה מיוחדת ומושקעת שמחברת למעשה יחד סגנונות שונים מעולם המחול, אמנויות קרקס, מוסיקה, תאורה, תפאורה ווידיאו ארט.

המופע כבר הספיק לרוץ ברחבי העולם וזכה לביקורות מצויינות הן בקרב המבקרים והן בקרב הקהל. עתה כאמור, יגיע המופע גם לישראל לסדרת הופעות מלאה ברחבי הארץ.

בלט ג'אז מונטריאול בישראל – כרטיסים ולוח הופעות

המופעים של בלט ג'אז מונטריאול בישראל יתקיימו בין התאריכים 19-28 במאי 2020. המופע יגיע לבאר שבע, ירושלים, חיפה, אשדוד והרצליה. מכירת הכרטיסים נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים בעמוד הבא.

המשיכו לעקוב אחרינו כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בו אנו נמשיך לעדכן בכל מידע חדש הקשור בהופעה של להקת בלאט ג'אז מונטריאול בישראל בקיץ 2020.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן