אנדרה ריו בישראל 2021 – כרטיסים מוזלים, מחירים וכל הפרטים!

אנדרה ריו בישראל 2021 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
אנדרה ריו בישראל 2021 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!. צילום: Marcel van hoorn

לאחר שבוטלה ההופעה הקודמת בגלל הקורונה, הכנר ההולנדי המצליח אנדרה ריו (André Rieu) יגיע לישראל ל-2 הופעות גדולות וחגיגיות בחודש נובמבר 2021 בהיכל מנורה מבטחים. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה 18:00. אז כמה זה יעלה? ואיפה קונים? בכתבה הבאה.

לאחר שהיה אמור להופיע כאן בשנה שעברה, אך ההופעות נדחו בעקבות משבר הקורונה, הכנר הידוע אנדרה ריו יחזור לישראל שוב ויופיע הפעם ב-2 הופעות גדולות ומושקעות בהיכל מנורה מבטחים ב-4 בנובמבר וב-5 2021. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על מכירת הכרטיסים והמחירים.

ההופעה של אנדרה ריו בישראל תתקיים כאן במסגרת סיבוב הופעות עולמי אותו הוא מקיים בערים רבות ברחבי העולם – סיבוב אינטנסיבי במיוחד הכולל כמעט כל עיר מרכזית בעולם, כולל כאמור, תל אביב. להופעה בישראל, יגיע ריו יחד עם תזמורת גדולה עם מקהלה וסולנים שנקראת "תזמורת יוהאנס שטראוס" ואיתה הוא מופיע בכל העולם.

אנדרה ריו נחשב לכוכב על במונחים של עולם המוזיקה הקלאסית והוא אחד הנגנים המצליחים ביותר בעולם. הופעותיו הרבים מושכים אליהם מאות אלפי אנשים וביוטיוב כבר עבר את רף מיליארד הצפיות. גם בישראל הוא זוכה להצלחה גדולה וההופעה האחרונה שלו בישראל הפכה לסולד אאוט מהר מאוד. ישראלים רבים אף נוהגים לטוס במיוחד לחו"ל כדי לצפות בהופעותיו אך עתה כאמור, יוכלו לעשות זאת בנסיעה קלה.

הצלחתו הגדולה של ריו היא בין היתר בזכות סגנון הופעותיו הייחודי המשלב בין סגנונות מוזיקליים רבים כגון מוזיקה קלאסית, מוזיקת אופרה, מחזות זמר, פופ, רוק ועוד. ריו ידוע גם בזכות הופעתו הפנומנלית על הבמה ונגינתו הוירטואוזית בכינור.

כרטיסים לאנדרה ריו בישראל 2021 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של אנדרה ריו בישראל תתקיים ב-4 וב-5 בנובמבר 2021 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יתחילו מ-295 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-895 לכרטיסים הטובים ביותר. שימו לב: רק כרטיסים שנרכשו ממשרד הכרטיסים לאן, יהיו תקפים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק