אנדרה ריו בישראל 2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

אנדרה ריו בישראל 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!. צילום: Marcel van hoorn

הכנר ההולנדי המצליח אנדרה ריו (André Rieu) יחזור לישראל להופעה גדולה וחגיגית בחודש נובמבר 2020 בהיכל מנורה מבטחים. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב בשעה 18:00. כמה זה יעלה? ואיפה קונים? בכתבה הבאה.

לאחר כשנתיים בלבד מאז הופיע כאן וכבש את היכל מנורה מבטחים בתל אביב בסדרה של ארבעה מופעי סולד-אאוט, הכנר הידוע אנדרה ריו חוזר לכאן שוב ויופיע גם הפעם בהיכל מנורה מבטחים בהופעה גדולה ומושקעת שתתקיים ב-4 בנובמבר 2020. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על מכירת הכרטיסים והמחירים.

ההופעה של אנדרה ריו בישראל תתקיים כאן במסגרת סיבוב הופעות גדול ל-2020 ובמסגרתו יגיע לערים רבות ברחבי העולם – סיבוב אינטנסיבי במיוחד הכולל כמעט כל עיר מרכזית בעולם, כולל כאמור, תל אביב. להופעה בישראל, יגיע ריו יחד עם תזמורת גדולה עם מקהלה וסולנים שנקראת "תזמורת יוהאנס שטראוס" ואיתה הוא מופיע בכל העולם.

אנדרה ריו נחשב לכוכב על במונחים של עולם המוזיקה הקלאסית והוא אחד הנגנים המצליחים ביותר בעולם. הופעותיו הרבים מושכים אליהם מאות אלפי אנשים וביוטיוב כבר עבר את רף מיליארד הצפיות. גם בישראל הוא זוכה להצלחה גדולה וההופעה האחרונה שלו בישראל הפכה לסולד אאוט מהר מאוד. ישראלים רבים אף נוהגים לטוס במיוחד לחו"ל כדי לצפות בהופעותיו אך עתה כאמור, יוכלו לעשות זאת בנסיעה קלה.

הצלחתו הגדולה של ריו היא בין היתר בזכות סגנון הופעותיו הייחודי המשלב בין סגנונות מוזיקליים רבים כגון מוזיקה קלאסית, מוזיקת אופרה, מחזות זמר, פופ, רוק ועוד. ריו ידוע גם בזכות הופעתו הפנומנלית על הבמה ונגינתו הוירטואוזית בכינור.

כרטיסים לאנדרה ריו בישראל 2020 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של אנדרה ריו בישראל תתקיים ב-4 בנובמבר 2020 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב בשעה 18:00 באתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יתחילו מ-295 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-895 לכרטיסים הטובים ביותר.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן