אל דימיולה בישראל 2022 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

אל דימיולה בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
אל דימיולה בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים! צילום: Alexander-Mertsch

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של אל דימיולה בישראל במהלך חודש יוני 2022 ברחבי הארץ. מתי זה בדיוק יקרה? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" כל הפרטים.

הגיטריסט האגדי והאהוב מאוד על הקהל הישראלי אל דימיולה (Al Dimeola) חוזר לסיבוב הופעות בישראל בחודש יוני 2022 ויופיע כאן בירושלים, חיפה, פארק אריאל שרון ובאר שבע. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעה לרבות פרטים על מחירי הכרטיסים, לוח הופעות וכל מה שצריך לדעת.

כרטיסים לאל דימיולה בישראל ב-2022 – מהם המחירים?

מכירת הכרטיסים להופעות של אל דימיולה בישראל נפתחת הבוקר (יום ה') כשמחירי הכרטיסים ינועו בין כ-200 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד לכ-300 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר במיקומים הטובים ביותר באולם. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא ובמשרדי הכרטיסים השונים.

להלן לוח הופעות של דימיולה בישראל בחודש יוני 2022 הקרוב:

אל דימיולה נחשב עד היום כאחד הגיטריסטים הטובים בעולם עם קריירה עשירה ומכובדת של הופעות רבות, אלבומי מופת והשתתפות בפרוייקטים מוזיקליים מעניינים ומגוונים ביותר. לדימיולה רומן ארוך עם הקהל הישראלי והוא מקפיד להופיע כאן באופן קבוע ולזכות בהערכה והצלחה רבה בקופות הכרטיסים.

את התחלת הקריירה שלו חייב דימיולה לפסנתרן צ'יק קוריאה שגילה אותו וצירף אותו לדרים טים שלו – ההרכב "Rerturn to Forever" יחד עם לני וויט וסטנלי קלארק. מאז, הקריירה שלו הרקיעה שחקים ושברה שיאים בכל פעם מחדש. האלבום הידוע ביותר שלו שנחשב עד היום ליצירת מופת, הוא האלבום המשותף עם הגיטריסטים פאקו דה לוצ'יה וג'ון מקלפלין – "Friday night in San Francisco".

דימיולה שיתף פעולה גם עם עשרות אמנים מובילים מעולם המוזיקה המסחרית ובין האמנים איתם שיתף פעולה במשך השנים הרבות, ניתן לציין את פול סיימון, לוצ'יאנו פאווארוטי, סטיבי וונדר, קרלוס סנטנה, פיל קולינס, ג'ימי פייג', פרנק זאפה, הרבי הנקוק ורבים וטובים אחרים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק