פסטיבל Afterlife בפארק הירקון פסח 2020 – כרטיסים וכל הפרטים!

פסטיבל afetrlife כרטיסים פארק הירקון פסח 2020
פסטיבל Afterlife בפארק הירקון פסח 2020 - כרטיסים וכל הפרטים!

פסטיבל הטכנו והמוזיקה האלקטרונית אפטרלייף (Afterlife) ינחת בישראל בפסח 2020 ויתקיים בפארק הירקון עם שורה ארוכה של כוכבים. אז מי יופיע שם? מתי זה בדיוק יקרה? וכמה יעלו לכם כרטיסים? אתר "קצת תרבות" כרגיל מביא לכם את כל הפרטים.

מבול פסטיבלי הטכנו והמוזיקה האלקטרונית לא עוצר, והיום אנו מתבשרים על פסטיבל הטכנו Afterlife (אפטר לייף) שיגיע לישראל ויתקיים בפסח 2020 הקרוב בפארק הירקון ת"א ויצטרף אל אירועי פסח 2020. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ויש לנו את כל הפרטים בשבילכם.

פסטיבל Afterlife שיתקיים בחול המועד פסח 2020 ב-9 באפריל הקרוב, יביא עימו שורה של כוכבים מעולם המוזיקה האלקטרונית בכלל ומוזיקת הטכנו בפרט. בראש ובראשונה יופיעו גם הצמד האיטלקי המצליח Tale Of Us שנחשב לאחד ההרכבים המצליחים ביותר בתחום כיום. יחד עם Tale Of Us, יופיעו על הבמה במהלך הפסטיבל גם Adriatique ,Mind Against ו-Colyn.

אמנים אלו נחשבים לטופ של מוזיקת הטכנו וזאת בהחלט בשורה משמחת לקהילת הטכנו בישראל שנראה כי הולכת וגדלה מדי שנה, ולראיה, פסטיבלים רבים שיתקיימו ממש בקרוב, כמו למשל פסטיבל לונאר שיתקיים בפורים במתחם האקספו בגני התעורכה בתל אביב או פסטיבל M-Fest שיתקיים גם הוא בפורים בלייב פארק בראשון לציון.

כרטיסים לפסטיבל Afterlife בישראל בפסח 2020 – מהם מחירי הכרטיסים והיכן קונים?

כאמור, פסטיבל אפטרלייף יתקיים בפארק הירקון בפסח 2020 ב-9 באפריל החל מהשעה 16:00 אחר הצהריים. מחירי הכרטיסים נמצאים כעת בשלב המכירה המוקדמת ועומדים על 220-240 ש"ח. המחיר המלא של הכרטיסים לאחר שתסתיים תקופת המכירה מוקדמת הוא 400 ש"ח, אז כדאי למהר. את הכרטיסים ניתן להזמין ישירות מעמוד הרשמי של הפסטיבל כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק