המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת חוזר באוגוסט 2021 – כמה יעלו כרטיסים?

המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת חוזר באוגוסט 2021 - כמה יעלו כרטיסים?
המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת חוזר באוגוסט 2021 - כמה יעלו כרטיסים? צילום: יונתן כץ, ענבר מרמרי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

המופע של גיל שוחט 7 פסנתרי כנף, במה אחת חוזר להיכל התרבות ת"א באוגוסט 2021 עם רמי קלינשטיין, שלמה גרוניך, להקת שלווה ואורחים נוספים. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה אפשר לקנות? הנה כל הפרטים.

המופע המצליח "7 פסנתרי כנף, במה אחת" של גיל שוחט ואורחים, שכבש את הקהל הישראלי בשנים האחרונות, חוזר למופע נוסף וחגיגי שיתקיים ב-6 באוגוסט 2021 בהיכל התרבות תל אביב. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע לרבות רכישת כרטיסים והנחות.

המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת הוא מופע המחבר בין פסנתרנים, מוזיקאים וזמרים במופע אחד שנותן במה לכל אחד מהמשתתפים להביא את סגנונו האישי ואת המוזיקה שלו בניהולו האומנותי של גיל שוחט שאחראי ליצירת המופע. מופע החל לרוץ לפני כמה שנים והפך להצלחה מסחררת עם קהל רב שהגיע לצפות במופעים.

המופע עבר רענון ועיבודים מחודשים ואף משתתפים חדשים כך שמדובר למעשה במופע חדש אך באופי דומה למופעים הקודמים שנחלו הצלחה גדולה מאוד בקרב הקהל הישראלי.

מי ישתתף במופע 7 פסנתרי כנף במה אחת באוגוסט 2021?

השנה, ייקחו חלק במופע לצד גיל שוחט, גם רמי קלינשטיין שלמה גרוניך, דניאלה לוגסי, לאוניד פטשקה, ויקטור סטניסלבסקי, ליאור פארי, מיכאל זרצקל, יהונתן פרלמן ואנדי פלדבאו. אורחים נוספים ומעניינים שישתתפו גם הם במופע הם להקת שלוה המצליחה שמוכרת לרובם בזכות התוכנית "הכוכב הבא".

כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים למופע 7 פסנתרי כנף במה אחת כבר נפתחה ומתבצעת גם באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים להופעה ינוע בין 199 ש"ח לכרטיסים מוזלים ועד ל-285 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר.

לוח הופעות מעודכן של 7 פסנתרי כנף במה אחת 2021

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק