המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת עם להקת שלוה – כמה יעלו כרטיסים?

המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת עם להקת שלוה בפברואר 2022 - כמה יעלו כרטיסים?
המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת עם להקת שלוה בפברואר 2022 - כמה יעלו כרטיסים? צילום: ענבל מרמרי ויונתן כץ

המופע של גיל שוחט 7 פסנתרי כנף, במה אחת חוזר להיכל התרבות ת"א בספטמבר 2022 עם רמי ארקדי דוכין, שלמה גרוניך, להקת שלווה ואורחים נוספים. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה אפשר לקנות? הנה כל הפרטים.

המופע המצליח "7 פסנתרי כנף, במה אחת" של גיל שוחט ואורחים, שכבש את הקהל הישראלי בשנים האחרונות, חוזר למופע נוסף וחגיגי שיתקיים ב-16 בספטמבר 2022 בהיכל התרבות תל אביב. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע לרבות רכישת כרטיסים והנחות.

כמה עולים כרטיסים למופע ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים למופע 7 פסנתרי כנף במה אחת כבר נפתחה ומתבצעת גם באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים להופעה ינוע בין 185 ש"ח לכרטיסים מוזלים ועד ל-245 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר.

להלן לוח ההופעות של המופע לחודשים הקרובים:

מי ישתתף במופע 7 פסנתרי כנף במה אחת בספטמבר 2022?

השנה, ייקחו חלק במופע לצד גיל שוחט, גם ארקדי דוכין, שלמה גרוניך, דניאלה לוגסי, לאוניד פטשקה, ויקטור סטניסלבסקי, ליאור פארי, מיכאל זרצקל, יהונתן פרלמן ואנדי פלדבאו. אורחים נוספים ומעניינים שישתתפו גם הם במופע הם להקת שלוה המצליחה שמוכרת לרובם בזכות התוכנית "הכוכב הבא".

אודות המופע

המופע 7 פסנתרי כנף במה אחת הוא מופע המחבר בין פסנתרנים, מוזיקאים וזמרים במופע אחד שנותן במה לכל אחד מהמשתתפים להביא את סגנונו האישי ואת המוזיקה שלו בניהולו האומנותי של גיל שוחט שאחראי ליצירת המופע. מופע החל לרוץ לפני כמה שנים והפך להצלחה מסחררת עם קהל רב שהגיע לצפות במופעים.

המופע עבר רענון ועיבודים מחודשים ואף משתתפים חדשים כך שמדובר למעשה במופע חדש אך באופי דומה למופעים הקודמים שנחלו הצלחה גדולה מאוד בקרב הקהל הישראלי.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
1 year ago

היה פשוט מהמם ומרגש. אין מילים.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק