צמד הצ'לנים 2Cellos יגיע להופעה ישראל בנובמבר 2022 – כמה יעלו כרטיסים?

צמד הצ'לנים 2Cellos יגיע להופעה ישראל בנובמבר 2022 - כמה יעלו כרטיסים?
צמד הצ'לנים 2Cellos יגיע להופעה ישראל בנובמבר 2022 - כמה יעלו כרטיסים?

כל הפרטים על ההופעה של 2Cellos בישראל – צמד הצ'לנים שכבש את העולם בגרסאות ללהיטים הגדולים ביותר במוזיקה. מתי זה יקרה? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?

ההרכב המפורסם והבינלאומי 2Cellos המורכב משני נגני הצ'לו לוקה שוליץ' וסטפן האוסר המשלבים את נגינת הצ'לו עם מוזיקה פופולרית בועטת, יגיע להופעה אחת וחד פעמית בישראל שתתקיים ב-16 בנובמבר 2022 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.

בעמוד הבא, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת של 2Cellos בישראל כולל פרטים על מכירת הכרטיסים, מחירים, שירים ועוד.

2Cellos בישראל – כרטיסים ומחירים

כאמור, ההופעה של 2Cellos בישראל תתקיים ב-16 בנובמבר 2022 בשעה 21:00 בערב בהיכל מנורה מבטחים בת"א. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים נעים בין 255 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-805 ש"ח לכרטיסי פרימיום במקומות הטובים ביותר באולם. ניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות 2Cellos

ההרכב 2Cellos הוא אחד ההרכבים המעניינים והמדוברים ביותר בתעשיית המוזיקה הבינלאומית. מדובר בשני נגני צ'לו שרכשו את השכלתם כצפוי מהמוזיקה הקלאסית, אך בשלב מסויים החליטו לקחת את כלי הנגינה שלהם כמה צעדים קדימה.

השניים מופיעים ברחבי העולם ומבצעים עיבודים מיוחדים לצ'לו ללהיטים הגדולים ביותר של כל הזמנים כמו למשל השיר Smooth Criminal של מייקל ג'קסון, Wherever I Go של אימג'ין דרגונס ואחרים בגרסה בועטת וסוחפת שמצליחה להלהיב את הקהל ברחבי העולם.

השניים מצליחים מאוד ברשתות החברתיות וזכו למאות מילוני צפיות והשמעות של המוזיקה שלהם. כמו כן, זכו להופיע בבמות הגדולות ביותר בעולם לצד אמנים ידועים כמו אלטון ג'ון, אנראיה בוצ'לי, ג'ורג' מייקל, רד הוט צ'ילי פפרז ועוד אמנים רבים אחרים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק