וואן ריפבליק בישראל 2022 – מתי? איפה? וכמה עולים כרטיסים?

וואן ריפבליק בישראל 2022 - מתי? איפה? וכמה עולים כרטיסים?
וואן ריפבליק בישראל 2022 - מתי? איפה? וכמה עולים כרטיסים?

כל הפרטים על ההופעה המדוברת של וואן ריפבליק בישראל בנובמבר 2022! מתי זה יקרה ואיפה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" על ההופעה הגדולה של 2022.

עוד לא נרגענו מההופעה של מארון 5 בישראל והבוקר אנו מתבשרים על הופעת חו"ל גדולה נוספת שמצטרפת אל שורת הופעות החו"ל בישראל ל-2022. הפעם זוהי להקת וואן ריפבליק (One Republic) המצויינת והמצליחה שתופיע כאן בישראל בחודש נובמבר 2022. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה הגדולה כולל מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם.

אז וואן ריפבליק יופיעו כאן ב-8 בנובמבר 2022 בלייב פארק ראשון לציון. מי שזוכר, הלהקה כבר הופיעה כאן בישראל ב-2015 במופע ענק שיתקיים בפארק הירקון וזכה להצלחה גדולה בקרב הקהל הישראלי. עתה, הם יחזרו לכאן להופעה נוספת, צנועה יותר שתתקיים בלייב פארק. ההופעה תפתח למעשה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלהם ל-2022/2023.

וואן ריפבליק נמצאים עדיין בשיאם כשהם פעילים וממשיכים לספק להיטי ענק חדשים. הלהקה אחראית לכמה מהלהיטים הגדולים ביותר בפופ העולמי כמו Counting Stars, Apologize , I Lived ועוד להיטים רבים. לאחרונה, הוציאו את הלהיט "West Coast" וגם את הלהיט הטרי I Ain’t Worried שמופיע בסרט החדש של טום קרוז "אהבה בשחקים מאווריק".

וואן ריפבליק בישראל כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה הבוקר למכירה מוקדמת כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-295 ש"ח לכרטיסי דשא, 435 ש"ח לכרטיסי גולדן רינג A ו-475 ש"ח לכרטיסי גולדן רינג B. כמות הכרטיסים במכירה המוקדמת מוגבלת. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר".

וואן ריפבליק לייב פארק – הנחות ומבצעים

ישנם כמובן מבצעים והנחות להופעה של וואן ריפבליק בלייב פארק ראשון לציון. לקוחות חברות האשראי פועלים וונדר, מקס, אמריקן אקספרס ו-Fly Card יזכו לרכישת כרטיסים מוזלים. מימוש ההטבות מתבצע באתר טיקטמאסטר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק