פסטיגל 2022 – כרטיסים, שחקנים, הנחות וכל הפרטים!

פסטיגל 2022 - כרטיסים, משתתפים, הנחות וכל הפרטים על "פסטיגל על פסטיגל"!
פסטיגל 2022 - כרטיסים, משתתפים, הנחות וכל הפרטים על "פסטיגל על פסטיגל"!

עדן חסון, אגם בוחבוט, אנה זק ואפילו לינוי אשרם יכבבו בפסטיגל 2022 החדש שייקרא ככל הנראה "פסטיגל על פסטיגל". אז מהי רשימת כל המשתתפים השנה בפסטיגל? מה תהיה עלילת המופע הפעם? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל מה שידוע על פסטיגל 2022!

מופע החנוכה הגדול של ישראל פסטיגל 2022 כבר מתקרב בצעדי ענק אל הבימות בחנוכה הקרוב וזה בדיוק הזמן להציג בפניכם את כל מה שידוע עד כה על פסטיגל החדש. מי המשתתפים? כמה עולים כרטיסים? איפה קונים? וכל הפרטים החשובים.

מדי קיץ, מופעי חנוכה 2022 מתחילים לסגור את הקצוות ומתחילים להתכונן למופעים הגדולים בבימות בכל רחבי הארץ. אחד המופעים המרכזיים של הצגות חנוכה הוא ללא ספק פסטיגל 2022 שדואג כמו תמיד לשריין את הכוכבים הכי גדולים והכי חמים לשורותיו.

פסטיגל 2022 משתתפים – אז מי ישתתף השנה?

ובכן, על פי פרסומים שונים ברשתות, רשימת המשתתפים השנה בפסטיגל 2022 תכלול כוכבים רבים וביניהם עדן חסון, אנה זק, אגם בוחבוט, אליאנה תדהר, עומר חזן, לינוי אשרם, שחר סאול, עידן תלם, שלישיית מה קשור, סנדרה שדה, בת אל בורנשטיין, אברהם ארסון ויעל אלקנה.

מה תהיה עלילת הפסטיגל השנה?

השנה, כך כבר מגלים בהפקה, עלילת המופע תהיה למעשה על הפסטיגל עצמו. בעלילה, חנוך רוזן הבמאי נאלץ לעזוב את ההפקה לאחר הצעה מפתה לביים את טקס פתיחת האולמפיאדה ואליאנה תדהר מקבלת את תפקיד הבימאית.

תדהר צריכה להצליח לביים ולכוון את סוללת הכוכבים הגדולה מול מנכ"לית קשוחה ונעזרת בצוות שלם מקצועי יותר ומקצועי פחות שמסייע לה במשימה. המסר הראשי של ההפקה הוא לדעת לשמוע לעצות של אחרים אך במקביל, תמיד להיות נאמן לעצמך.

פסטיגל 2022 כרטיסים

כאמור, הפקת הפסטיגל טרם יצא בהודעה רשמית על פתיחת מכירת הכרטיסים אך צפויה לעשות זאת בקרוב מאוד. מחיר הכרטיסים לפסטיגל בשנה שעברה עמד על כ-140 ש"ח ולכן, אלו הם המחירים הצפויים להיות גם השנה. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" בו אנו מעדכנים כל הזמן במידע על הפסטיגל החדש.

הנחות, כרטיסים 1+1, כרטיסים מוזלים ומבצעים לפסטיגל על פסטיגל

עם פתיחת מכירת הכרטיסים, צפויים ככל הנראה להתפרסם גם מגוון הצעות של הנחות, מבצעים ורכישת כרטיסים 1+1 של החברות הגדולות כמו חברות האשראי מקס, ישראכרט, גודיז, ארגון המורים, ארגון עובדי המדינה וכד'. אנו נעדכן בזמן אמת בכל פרסום על הנחה בעמוד הפייסבוק שלנו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

3.4 5 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק