פסטיבל יפוג'אז 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות מעודכן

פסטיבל יפוג'אז 2023 כרטיסים מחירים הנחות לוח הופעות
פסטיבל יפוג'אז 2023 כרטיסים מחירים הנחות לוח הופעות. צילום: Jana Leite / נטע אלונים/ Martins Plume

פסטיבל יפוג'אז 2023 יוצא לדרך. אילו אמנים יופיעו בו השנה? מהן ההופעות המומלצות? מתי זה בדיוק יתקיים ואיפה? וכמה יעלו לכם כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פסטיבל יפוג'אז 2023 יתקיים גם השנה בין התאריכים 5-7 באוקטובר 2023 בבית ציוני אמריקה בתל אביב, ויציג רשימה ארוכה ומכובדת של הופעות ג'אז איכותיות של אמנים ישראלים לצד אמנים בינלאומיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על הפסטיבל כולל מידע על הופעות מומלצות רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

פסטיבל יפוג'אז 2023 – לוח הופעות מומלצות

להלן ההופעות המומלצות ביותר שיתקיימו במסגרת הפסטיבל:

בין כל ההופעות של פסטיבל יפוג'אז 2023, כדאי לציין את מופע הפתיחה של עמיקם קימלמן שמביא עיבודי ג'אז ייחודיים לשירים של הפרברים, את מופע המחווה לצ'יק קוריאה ומייקל ברקר של הפסנתרן הרומני Sorin Zlat או את מופע המחווה המיוחד לז'ובים של הזמרת הלטבית Aise Kante והגיטריסט יצחקי פרנקו.

עוד הופעות מעניינות בפסטיבל: הסקסופוניסט ההונגרי/רומני Tony Lakatos במופע בוסה נובה ומחווה לאסטרוד ז'ילברטו וצ'ט בייקר, מופע הצדעה לאוסקר פיטרסון וג'ו פאס של הפסנתרן הרומני Sorin Zlat והגיטריסט הישראלי מאיר בן מיכאל, מופע המחווה לצ'ט בייקר וג'רי מאליגן של הטרומבוניסט הבלגי Phil Abraham או המופע של ורד דקל הישראלית שתציג מופע מחווה לארת'ה פרנקלין.

פסטיבל יפוג'אז 2023 כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לפסטיבל נפתחה ונמצאת בעיצומה. מחירי הכרטיסים נעים בין 155 ל-195 ש"ח בהתאם למופע הנבחר. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

איפה זה יקרה ומתי?

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 5,6 ו-7 באוקטובר 2023 בבית ציוני אמריקה בתל אביב. שעות ההופעות משתנות מהופעה להופעה.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או מבצעים לפסטיבל. נמשיך לבדוק ולעדכן בכל מידע חדש.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק