היכל התרבות תל אביב – לוח הופעות 2023 והזמנת כרטיסים

היכל התרבות תל אביב - לוח הופעות 2023 והזמנת כרטיסים
היכל התרבות תל אביב - לוח הופעות 2023 והזמנת כרטיסים

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות תל אביב? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני ל-2023 בהיכל התרבות ת"א כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות ת"א לוח הופעות 2023 והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות עדכני ל-2023 בהיכל התרבות ת"א בחודשים הקרובים:

היכל התרבות ת"א – כרטיסים

ניתן להזמין כרטיסים מראש להופעות בהיכל התרבות בתל אביב באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות תל אביב

היכל התרבות בת"א הוא ללא ספק אחד ממוסדות התרבות החשובים בישראל ונחשב לסמל של התרבות והאמנות הישראלית. זהו אולם הבית של התזמורת הפילהרמונית הישראלית המכובדת שמציגה באולם באופן קבוע ורציף את מיטב הקונצרטים החשובים של התזמורת וזהו גם אחד האולמות שמארחים בו את ההופעות הגדולות ביותר בישראל – הן של אמנים ישראלים והן של להקות ואמני ענק שמגיעים במסדרת הופעות חו"ל בישראל.

הופעות בהיכל התרבות ת"א נחשבות לסמל סטטוס עבור אמן ישראלי, וכל אמן שמכבד את עצמו ורוצה להוכיח את הצלחתו, שואף להופיע בהופעה עם מכירת כרטיסים בהיכל. במקום אפשר למצוא באופן קבוע הופעות של האמנים הגדולים בישראל כמו שלמה ארצי, עידן רייכל, עברי לידר, חנן בן ארי ועוד.

היכל התרבות ת"א נוסד כבר בשנת 1957 במטרה להוות המוסד המרכזי להופעות בישראל. עם השנים עבר המקום גלגולים ושיפוצים כאשר בשנת 2013, עבר ההיכל שיפוץ רציני ומתיחת פנים של ממש שתתאים את ההיכל להופעות מודרניות הן מחוץ להיכל והן מבפנים.

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות היא רחוב הוברמן 1, תל אביב יפו ומספר הטלפון הראשי של המקום הוא 03-543-0777.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק