תערוכת המדע Fool Me במדעטק חיפה – רכישת כרטיסים וכל הפרטים!

תערוכת המדע Fool Me במדעטק חיפה - רכישת כרטיסים וכל הפרטים!
תערוכת המדע Fool Me במדעטק חיפה - רכישת כרטיסים וכל הפרטים! צילום: גיתם BBDO

כל הפרטים על תערוכת המדע החדשה של מדעטק תערוכת Fool Me המיועדת למשפחות ומחברת בין עולם המדע והפיזיולוגיה לעולם הקסמים והאשליות. עד מתי תוכלו לראות את התערוכה ואיפה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

מוזיאון המדע חיפה המדעקט, מעלה תערוכת מדע חדשה בשם "תערוכת Fool Me" המחברת בין עולם המדע לבין עולם הקסמים. התערוכה תתקיים עד ה-12 באוגוסט 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על התערוכה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

מדובר בתערוכה גדולה ומושקעת שתתפרס על פני 1000 מ"ר ותחולק ל-5 מתחמים ומעל 40 מוצגים ונחשבת לראשונה מסוגה בעולם – חיבור בין המדע לקוסמות. בתערוכה ייחשפו שורה ארוכה של קסמים בליווי ההסבר המדעי שמאחוריהם.

המבקרים בתערוכה, המיועדת בעיקר לילדים ולמשפחה, יוכלו להתנסות ולהבין את העקרונות המדעיים שעומדים מאחורי קסמים שונים, ואף להופיע בפני קהל ולהציג קסמים שלמדו בפועל. התערוכה תשלב מגוון נושאים ותכלול מייצגים אינטראקטיביים והצגות פיזיולוגיות מעניינות מאחורי קסמים ידועים כמו העלמת מטבע, שטיח מעופף ואפילו על הפטיש של ת'ור.

תעורכת Fool Me חיפה – מתי זה יקרה ואיפה?

התערוכה תתקיים במוזיאון מדעטק חיפה (שמריהו לוין 25) מדי יום בין התאריכים 4-12 באוגוסט 2023 בשעה 14:00.

תערוכת Fool Me כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לתערוכת Fool Me נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 84 ש"ח לאדם. רכישת כרטיסים הכרחית לגיל 5 ומעלה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק