תערוכת פרידה קאלו כרטיסים והנחות – כל הפרטים על התערוכה החדשה של 2022!

תערוכת פרידה קאלו כרטיסים והנחות - כל הפרטים על התערוכה החדשה של 2022!
תערוכת פרידה קאלו כרטיסים והנחות - כל הפרטים על התערוכה החדשה של 2022! צילום:הדרן הפקות בשיתוף קבוצת פורום

כל הפרטים על תערוכת פרידה קאלו שתגיע לישראל להיכל הקובייה בחולון ביוני 2022! כמה יעלו כרטיסים? איפה ניתן לרכוש? ואיך תשיגו הנחות אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים!

תערוכת פרידה קאלו (Frida Kahlo) הבינלאומית שהצליחה לסחוף מעל 5 מיליון מבקרים בכל רחבי העולם, עושה את דרכה גם לישראל ותציג כאן בהיכל הקובייה (The Cube) חולון במהלך החודשים מאי יוני 2022. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על התערוכה המדוברת כולל מידע על רכישת כרטיסים והנחות.

תערוכת פרידה קאלו בישראל – היכל הקובייה חולון 2022

התערוכה Frida Kahlo – the life of an icon תנחת בישראל היישר להיכל הקובייה בחולון בין התאריכים 26 במאי ועד ל-10 ביוני 2022. להלן התאריכים המעודכנים עם פרטים להזמנת כרטיסים לתערוכה:

כרטיסים לתערוכת פרידה קאלו

מכירת הכרטיסים נפתחה היום כשמחיר הכרטיסים עומד על 125 ש"ח לאדם. ניתן להזמין כרטיסים מראש באמצעות האתר הבא.

הנחות, כרטיסים מוזלים והנחות

ישנן הנחות לרוכשים כרטיס משפחתי – כרטיס ל-4 נפשות ב-428 ש"ח בלבד. מימוש ההנחה מתבצע באתר הכרטיסים כאן.

אודות תערוכת פרידה קאלו בישראל

אחרי שכבשה את העולם עם מעל 5 מיליון מבקרים מכל רחבי העולם בלמעלה מ-30 ערים שונות, עתה הגיע תורה של ישראל לארח לראשונה את התערוכה המדוברת והמושקעת של אחת האמניות הידועות והמפורסמות ביותר בכל הזמנים – תערוכת פרידה קאלו Frida Kahlo – the life of an icon

התערוכה החדשה מציגה את סיפור חייה ועבודותיה של קאלו בצורה חדשנית ופורצת דרך בגישתה, עובדה שעזרה לה לקבל ביקורות סוחפות ברחבי העולם הן מהמבקרים בתקשורת והן בקרב הקהל הרב שהגיע בהמוניו.

התערוכה תתפרס על פני שטח עצום של כ-1000 מ"ר ובהשקעה רבה שעלות הפקתה בישראל נאמדת בכ-6 מיליון ש"ח. התערוכה תציג את ציוריה הרבים והנפלאים של פרידה קאלו באמצעות סיפורים, טכנולוגיית תלת מימד ייחודית, ציורים שיוצאים מהמסגרת ומוצגים ב- 360° בין פינות וקירות, צבעים, משחקי תאורה ועוד.

אודות האמנית פרידה קאלו

פרידה קאלו, היא אמנית מקסיקנית הנחשבת עד היום לאחד מהנשים הידועות ביותר ופורצות הדרך לשורה ארוכה של אמנים ואמניות שהגיעו אחריה. קאלו נולדה במקסיקו בשנת 1907 וכמו אמנים רבים אחרים, הצלחתה הגדולה וההכרה בה, הגיעה רק לאחר מותה ב-1954.

חשיפתה הגדולה באה לידי ביטוי בעיקר בזכות הדיוקנים העצמיים שלה שמציעים פרשנויות רבות. עבודות רבות שלה מוצגים במוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם ויצירותיה המקוריות נמכרו במיליוני דולרים לאספנים. גם הזמרת מדונה רכשה ציור ידוע של קאלו ועוררה מחדש עניין רב ביצירותיה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק