תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 – כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!

תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 - כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!
תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 - כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!

תערוכת סלבדור דאלי הבינלאומית המקורית ממשיכה עם תאריכים חדשים ותתקיים בחודשים הקרובים במתחם ארנה הרצליה החל מה-9 בנובמבר 2021. כמה עולים כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות? הנה כל הפרטים.

לאחר ההצלחה הגדולה, תערוכת סלבדור דאלי בישראל תציג תאריכים נוספים במתחם ארנה הרצליה החל מה-9 בנובמבר 2021. הנה כל הפרטים שתצטרכו לדעת על התערוכה החדשה כולל מידע על מכירת כרטיסים והנחות.

תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לתערוכת דאלי בישראל כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים יעמוד על 125 ש"ח לאדם במכירה מוקדמת או 99 ש"ח במכירה מוקדמת לכרטיס משפחתי ל-4 נפשות.

להלן כל תאריכי התערוכה בחודשים הקרובים:

אודות התערוכה

תערוכת סלבדור דאלי שתתקיים בישראל היא התערוכה המקורית הבינלאומית שתגיע למחוזותינו בפעם הראשונה. התערוכה תציג לראשונה בישראל פסלים מקוריים של האמן הידוע שחלקם הגיעו מאוסף פרטי וחלקם אף חתומים ע"י דאלי שיצאו במהדורה מוגבלת. כמו כן, תציג התערוכה גם מתחם VR שנוצר במיוחד עבור התערוכה הישראלית.

דאלי ידוע כאחד האמנים המצליחים והפופולריים ביותר בעולם ואהוב מאוד גם על קהל הישראלים. סגנונו האומנותי המטורף והסוריאליסטי לצד חייו הבלתי צפויים, הולידו יצירות ייחודיות שהצליחו לכבוש את כל צרכני התרבות מרחבי העולם והפכו אותו לאחד האמנים החשובים ביותר בעולם.

הנחות ומבצעים לתערוכת סאלי בישראל

כאמור, מחירי הכרטיסים עומדים כרגע על הנחת מכירת מוקדמת ולזמן מוגבל. אנו מממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים חדשים. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק