תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 – כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!

תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 - כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!
תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 - כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

תערוכת סלבדור דאלי הבינלאומית המקורית מגיעה לראשונה לישראל ותקיים במשך חודשיים בלבד במתחם ארנה הרצליה החל מה-9 ביולי 2021. כמה עולים כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות? הנה כל הפרטים.

לאחר ההצלחה של תערוכת ואן גוך בישראל, תערוכה חדשה מגיעה לקיץ 2021 והפעם זוהי תערוכת סלבדור דאלי בישראל שתתקיים החל מה-9 ביולי 2021 בארנה הרצליה ותימשך על ל-2 באוקטובר 2021. הנה כל הפרטים שתצטרכו לדעת על התערוכה החדשה כולל מידע על מכירת כרטיסים והנחות.

לרכישת כרטיסים מהירה לתערוכת דאלי בישראל לחצו כאן

תערוכת סלבדור דאלי שתתקיים בישראל היא התערוכה המקורית הבינלאומית שתגיע למחוזותינו בפעם הראשונה. התערוכה תציג לראשונה בישראל פסלים מקוריים של האמן הידוע שחלקם הגיעו מאוסף פרטי וחלקם אף חתומים ע"י דאלי שיצאו במהדורה מוגבלת. כמו כן, תציג התערוכה גם מתחם VR שנוצר במיוחד עבור התערוכה הישראלית.

דאלי ידוע כאחד האמנים המצליחים והפופולריים ביותר בעולם ואהוב מאוד גם על קהל הישראלים. סגנונו האומנותי המטורף והסוריאליסטי לצד חייו הבלתי צפויים, הולידו יצירות ייחודיות שהצליחו לכבוש את כל צרכני התרבות מרחבי העולם והפכו אותו לאחד האמנים החשובים ביותר בעולם.

תערוכת סלבדור דאלי בישראל 2021 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לתערוכת דאלי בישראל כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים יעמוד על 125 ש"ח לאדם במכירה מוקדמת או 99 ש"ח במכירה מוקדמת לכרטיס משפחתי ל-4 נפשות.

להלן כל תאריכי התערוכה בחודשים הקרובים:

הנחות ומבצעים לתערוכת סאלי בישראל

כאמור, מחירי הכרטיסים עומדים כרגע על הנחת מכירת מוקדמת ולזמן מוגבל. אנו מממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים חדשים. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק