תערוכת ואן גוך בישראל 2024 אקספו ת"א – כרטיסים וכל הפרטים

תערוכת ואן גוך בישראל 2024 אקספו ת"א - כרטיסים וכל הפרטים
תערוכת ואן גוך בישראל 2024 אקספו ת"א - כרטיסים וכל הפרטים צילום: ארטהאב

תערוכת ואן גוך המצליחה מגיעה לישראל ותתקיים במהלך חודש אפריל 2024 בביתן 2 אקספו תל אביב. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

התערוכה הבינלאומית המפורסמת של ואן גוך מגיעה לישראל ותתקיים בביתן 2 אקספו בגני התערוכה תל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 139 ש"ח במכירה מוקדמת (כל הפרטים, בהמשך הכתבה). מדובר בתערוכה ידועה ביותר שכבר הספיקה להציג במעל 50 ערים שונות ברחבי העולם.

תערוכת ואן גוך בישראל 2024 – תאריכים

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 139 ש"ח בהנחת מכירה מוקדמת.

שעות פעילות

ימי רביעי ושבת : 10:00-19:00 (כניסה אחרונה בשעה 17:30)
ימי שישי : 09:00-15:00 (כניסה אחרונה בשעה 13:30)

אודות תערוכת ואן גוך בישראל

הצייר ההולנדי המפורסם וינסנט ואן גוך היה אחד האמנים הידועים בהיסטוריה ויצר אלפי יצירות שונות. בתערוכה שתגיע לישראל, יוצגו מעל 2000 יצירות של האמן הידוע במתחם עצום של כ-1500 מטר רבוע.

תערוכת ואן גוך זכתה לביקורות מעולות ברחבי העולם וידועה גם בזכות הדרך החדשנית בה היא מציגה את הציורים – הצגת הציורים באמצעות אפקט טכנולוגי שמדמה את הציור יוצא מהמסגרת מציג ב-360 מעלות את הציורים בין פינות וקירות.

בנוסף, יוצגו בתערוכה ארבע חללים שונים – חלל עם כ-40 רפליקות נאמנות למקור של הציורים הכי מוכרים ואהובים של ואן גוך, חלל המעורר לחיים את ציור 'חדר השינה' המפורסם שלו, חלל בו יוקרן הפרצוף המוכר של האמן ועליו הקרנה של הסטארי נייט המפורסם וחלל בו יוצג אגרטל גדול ועליו הקרנה של ציור החמניות המפורסם.

אודות ואן גוך

וינסנט ואן גוך (1853-1890) היה צייר הולנדי הנחשב לאחד מגדולי הציירים בתרבות המערבית. ואן גוך נולד בהולנד ורוב יצירותיו נוצרו בעשור האחרון של חייו, לאחר שחלה במחלת נפש. יצירותיו מתחלקות לשתי תקופות עיקריות:

התקופה בה פעל בהולנד וצייר תמונות קודרות שמתמקדות בחיי העובדים והעניים. יצירתו החשובה הראשונה "אוכלי תפוחי האדמה" נוצרה בתקופה זו. והתקופה השנייה שבה פעל בדרום צרפת וצייר תמונות בהירות יותר של נופים, טבע דומם וציורי העתק של תמונות מאמנים אחרים. יצירתו היחידה שנמכרה בחייו "הכרם האדום" נוצרה בתקופה זו.

לאחר מותו, שהתרחש כתוצאה מניסיון התאבדות, זכו ציוריו של ואן גוך להכרה והוצגו בתערוכות בפריז. כיום נחשבות יצירותיו ליקרות ערך ומופיעות במוזיאונים רבים בעולם.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק