תערוכת גן המפלצות 2019 בחי פארק בקריית מוצקין – כמה יעלו כרטיסים?

תערוכת גן המפלצות 2019 בחי פארק בקריית מוצקין - כמה יעלו כרטיסים?
תערוכת גן המפלצות 2019 בחי פארק בקריית מוצקין - כמה יעלו כרטיסים?. צילום: יוסי אבולעפיה.

תערוכת גן המפלצות של אפרים סידון ויוסי אבולעפיה מגיעה לקיץ הקרוב לאמפי חי פארק בקריית מוצקין. כמה יעלו לכם הכרטיסים ואיפה תוכלו לקנות? אתר "קצת תרבות" מציג את כל הפרטים.

לאחר שתערוכת גן המפלצות המצליחה של אפרים סידון רצה בהצלחה במספר לוקיישנים שונים ברחבי הארץ, עתה היא מגיעה לכבוד החופש הגדול 2019 לאמפי חי פארק בקריית מוצקין שם היא תציג בין התאריכים 26 ביולי ועד ה-14 באוגוסט 2019.

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים מתחילים ב-45 ש"ח.

תערוכת גן המפלצות היא תערוכה ייחודית המציגה עשרות מוצגים של מפלצות ענק בעיצובים ססגוניים ומיוחדים עליהם עבד במשך כמה שנים האמן והמעצב יוסי אבולעפיה כשלצד כל מוצג, מצורפים טקסטים מיוחדים בסגנון הייחודי של הכותב אפרים סידון.

הפסלים עוצבו והותאמו ע"יצוות של שחקנים, זמרים, כותבים ושאר העוסקים במלאכה ויצרו מאחורי כל פסל של מפלצת, סיפור ייחודי באווירה שונה. במקביל לפסלי המפלצות שיפוזרו בפארק, התערוכה תכלול גם מתחמי יצירה ופעילות שונים לילדים ולכל המשפחה כגון מתחם צביעת מפלצות וגן משחקים לילדים.

כרטיסים לתערוכת גן המפלצות 2019 בקריית מוצקין – מהם מחירי הכרטיסים?

מכירת הכרטיסים לתערוכת גן המפלצות באמפי חי פארק בקריית מוצקין נפתחה השבוע ומחירי הכרטיסים נעים בין 45 ש"ח לכניסה לתערוכה בלבד, לבין 75 ש"ח לכרטיס משולב הכולל כניסה לתערוכה וכניסה לחי פארק. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא.

שעות פעילות

בימים א-ה, שבת וחג: 9:00-21:00
בימים ו‘ וערבי חג: 9:00-15:00

חי פארק:

בימים א‘-ה‘ בשבת וחג: 09:00-17:00. כניסה אחרונה בשעה 17:00 (גן החיות פתוח עד 17:30)
בימים ו‘ וערבי חג:  09:00-14:00

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק