הצגת הילדים תירס חם – רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

הצגת הילדים תירס חם - רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
הצגת הילדים תירס חם - רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023. צילום: עדי ברק

סיפור הילדים הידוע "תירס חם" זוכה לעיבוד להצגת ילדים שרצה בימים אלו ברחבי הארץ. איפה תוכלו לראות? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

סיפור הילדים הקלאסי והידוע של מרים רות "תירס חם" זוכה לעיבוד בימתי מושקע להצגת ילדים שנוצר ע"י איילון נופר – אחת מיוצרי להקת מיומנה, ההצגה תגיע לערים רבות ברחבי הארץ ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה לרבות לוח הצגות עדכני ופרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

תירס חם – לוח הצגות 2023

הצגת הילדים "תירס חם" תציג תאריכים רבים בחודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
רעננה היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה - אולם וולפוביץ' 53 כרטיסים
79 - 85
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה
שוהם אודיטוריום שהם 66 כרטיסים
79
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה

תירס חם הצגה – כרטיסים

מכירת הכרטיסים להצגת הילדים תירס חם מתבצעת באמצעות האתר הבא. טווח מחירי הכרטיסים נע בין 65 ש"ח ל-85 ש"ח לאדם. משך ההצגה הוא כשעתיים כולל הפסקה ורכישת הכרטיסים היא הכרחית לכל גיל. ההצגה מומלצת לילדים בגילאי 2 עד 8.

אודות ההצגה תירס חם

סיפור הילדים של מרים רות "תירס חם בים בם בם" הוא אחד מסיפורי הילדים הידועים והמצליחים בישראל והספר קיים כמעט בכל בית בישראל עם ילדים. בהפקתו של תיאטרון הילדים הישראלי ובבימויה של אחת מיוצרי להקת מיומנה – איילון נופר, נוצרה הצגת הילדים הנושאת את אותו השם ומביאה את עלילת הספר לבמה.

ההצגה, שכוללת תלבושות, בובות וכלי נגינה, מציעה עלילה מוזיקלית המשלבת מוזיקה, תנועה וקצב. את המחזה כתב אסף אשתר ועל הניהול האמנותי אחראי אודי גוטשלק.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה משתתפים השחקנים והשחקניות הבאים: ענבלי, ירמי רייך, מאיה פלם, גילי גבל, מור כהן/ספיר דרמון, זיו עוז ארי ותומר אדווי.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק