תיאטרון ירושלים – לוח הופעות והצגות 2023 והזמנת כרטיסים

תיאטרון ירושלים - לוח הופעות והצגות 2023 והזמנת כרטיסים
תיאטרון ירושלים - לוח הופעות והצגות 2023 והזמנת כרטיסים

מחפשים לראות הופעה או הצגה בתיאטרון ירושלים? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא רשימה עדכנית ל-2023 של מבחר מופעי מחול, הצגות, קונצרטים או הצגות ילדים שמתקיימות בתיאטרון ירושלים כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

לוח הופעות 2023 בתיאטרון ירושלים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני בתיאטרון ירושלים בחודשים הקרובים:

אודות תיאטרון ירושלים

תיאטרון ירושלים הוא אחד ממוסדות התרבות והבידור הוותיקים והידועים ביותר בבירה. המקום שוכן בשכונת טלביה ברחוב דוד מרכוס. בניין התיאטרון הוקם ב-1964 בזמן כהונתו של טדי קולק ראש עיריית ירושלים דאז.

מאז יום הקמתו ועד היום, מציג תיאטרון ירושלים באופן קבוע אירועי תרבות מכל הגוונים כגון מופעי אופרה ומוזיקה קלאסית, מופעי מחול, הצגות, הופעות סטנדאפ ומופעי בידור ומופעים והצגות לילדים.  התיאטרון מציג הופעות של אמנים ישראלים מקומיים לצד אמנים בינלאומיים מכל העולם.

תיאטרון ירושלים מורכב מארבעה אולמות סה"כ כשאולם שרובר הוא האולם הגדול והראשי ויכול להכיל קרוב ל-1000 מקומות ישיבה. 3 האולמות האחרים קטנים יותר וכוללים את אולם הנרי קראון, אולם רבקה קראון, ואת התיאטרון הקטן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק