תיאטרון יידישפיל – לוח הצגות 2024 כרטיסים, הנחות ומידע נוסף!

תיאטרון יידישפיל - לוח הצגות' כרטיסים, הנחות ומידע נוסף!
תיאטרון יידישפיל - לוח הצגות' כרטיסים, הנחות ומידע נוסף!

מחפשים הצגה בתיאטרון יידישפיל, ריכזנו לכם את כל מה שצריך לדעת בעמוד אחד – לוח הצגות עדכני ל-2024, רכישת כרטיסים מוזלים ומידע נוסף.

תיאטרון יידישפיל הוא תיאטרון היידיש היחיד בישראל ומוביל בתחומו כבר שנים רבות מאז נוסד. בתיאטרון תמצאו רפרטואר רחב ומגוון ביותר של הצגות איכותיות ביידיש עם שחקנים מהשורה הראשונה. בעמוד זה, תוכלו למצוא את רשימת ההגצות המומלצות בתיאטרון, לוח הצגות ותאריכים ופרטים על רכישת כרטיסים.

תיאטרון יידישפיל לוח הצגות 2024

להלן לוח ההצגות של תיאטרון יידישפיל לחודשים הקרובים:

כרטיסים לתיאטרון יידישפיל

ניתן לרכוש כרטיסים להצגות המומלצות של תיאטרון יידישפיל באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. במקרים רבים, מציע האתר גם כרטיסים מוזלים והנחות.

אודות תיאטרון יידישפיל

תיאטרון יידישפיל נוסד בשנת 1987 ע"י עיריית תל אביב וארגונים נוספים והשתתפותו של שמואל עצמון שהיה מנהלו האומנותי של התיאטרון עד שהוחלף ב-2011 בידי השחקן ששי קשת שמשמש עד היום כמנהל האומנותי.

מאז הקמתו ועד היום, התיאטרון זוכה להערכה רבה גם ברמה הבינלאומית טאף משתתף באופן קבוע בפסטיבלים שונים ברחבי העולם. התיאטרון זכה להפיק כבר מעל 100 הצגות שונות בהם השתתפו שחקנים מהשורה הראשונה בישראל כמו שלמה בראבא, אילן דר, טוביה צפיר, דודו פישר, יונה אליאן קשת, דובל'ה גליקמן, מייק בורנשטיין ועוד.

ההצגות שמועלות בתיאטרון ובאולמות נוספים ברחבי הארץ, מוצגות בשפת היידיש אך מלוות בתרגום לעברית ורוסית.

כתובת התיאטרון ודרכי יצירת קשר

כתובתו של התיאטרון היא קרליבך 7, תל אביב-יפו, 6713211. מספר הטלפון של המקום הוא 03-525-4660.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק