תיאטרון חולון – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

תיאטרון חולון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
תיאטרון חולון - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בתיאטרון חולון? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני ל-2024 בתיאטרון חולון כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

תיאטרון חולון לוח הופעות הצגות 2024 והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני ל-2024 בתיאטרון חולון בחודשים הקרובים:

תיאטרון חולון כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים לתיאטרון חולון באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות תיאטרון חולון

תיאטרון חולון הוא מוסד ותיק מאוד בעיר חולון המשרת את תושבי העיר בהצלחה רבה עם רפרטואר גדול ורחב של אירועי תרבות שונים מכל גווני הקשת התרבותית בישראל. התיאטרון מציג באופן קבוע מגוון הצגות מומלצות של בתי התיאטרון המובילים בישראל לצד מופעי מוזיקה חיה, קונצרטים, הצגות ילדים, מופעי בידור וסטנדאפ ועוד.

תיאטרון חולון הוקם ב-1991 ומאז הקמתו, מבקרים בו עשרות אלפי צופים מדי חודש. לפני כמה שנים, עבר התיאטרון שיפוץ נרחב בעלות גבוה מאוד וכיום הוא מכיל 3 אולמות שונים: אולם קטנטן המכיל 56 מקומות ישיבה, אולם בינוני המכיל 250 מקומות ישיבה והאולם המרכזי שיכול להכיל 808 מקומות ישיבה.

התיאטרון מציג גם באופן קבוע פסטיבלים שונים כגון פסטיבל צלילי ילדות, פסטיבל אשה או פסטיבל ימי זמר. כ-2000 גולשי גוגל דירגו את התיאטרון ודירגו אותו בממוצע בציון 4.2.

תיאטרון חולון – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל תיאטרון חולון היא שדרות קוגל 11, חולון, 5826233, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 03-502-3001.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק