לוח הצגות הקאמרי 2021 - הצגות מומלצות, כרטיסים, הנחות ועוד

לוח הצגות הקאמרי 2021 - הצגות מומלצות, כרטיסים, הנחות ועוד

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון הקאמרי באתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2021, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות בקאמרי שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון הקאמרי יציג במהלך עונה החדשה הצגות ומחזות זמר חדשים ומושקעים כמו למשל המחזמר עד קצה הקשת עם מיה דגן ואיציק כהן על סיפורה של ג’ודי גארדלנד, הצגת היחיד של דביר בנדק כל הדברים הטובים, ההצגה גאון בכלוב עם עמוס תמם, ההצגה הבן, ההצגה תחושת בטן עם אודיה קורן או ההצגה מחוברים לחיים עם וילוז’ני, ההצגה החיים הם קברט עם מיטב שחקני התיאטרון, ההצגה המצליחה קרוב יותר עם עוז זהבי, ההצגה לא לריב עם דביר בנדק, המחזמר הפרוע רינגו, ההצגה אהבה ומגיפה עם קרן מור ועוד הצגות רבות עליהן תוכלו לקרוא בעמוד זה באתר.

אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות בקאמרי חדשות וגם הצגות מומלצות בקאמרי ב-2021.

תוכן עניינים

רגע לפני הרשימה המלאה: אלו הן ההצגות החמות ביותר בקאמרי ב-2021!

רשימת כל ההצגות של הקאמרי ב-2021

כל הכתבות על הקאמרי באתר "קצת תרבות"

אודות תיאטרון הקאמרי

יחד עם תיאטרון הבימה בתל אביב, תיאטרון הקאמרי הוא התיאטרון הבכיר ביותר בישראל ואחד החשובים בה כשהוא קיים 3 שנים מלפני קום המדינה ב-1945. כבר בימי הקמתו, הקפיד הקאמרי לשמור על רוח צעירה וחדשנית עם דגש על השפה העברית, וזאת בניגוד לתיאטרון הבימה ששם דגש על שחקנים מנוסים ומבוגרים והציג שפות רבות בשפות אירופאיות.

במשך השנים, העלה בקאמרי מאות הצגות ומחזות שזכו להצלחה רבה וחלקם הפכו אף לקלאסיקות ידועות. מחזאים רבים מכל גווני קשת התרבות הישראלית הציגו את מחזותיהם בתיאטרון. אחד הידועים והמזוהים ביותר עם הקאמרי, היה המחזאי הידוע חנוך לוין שהציג שם הצגות רבות וידועות.

הקאמרי נעזר ונתמך כלכלית ע”י עיריית תל אביב ומשרד התרבות אך 80 אחוז מתקציבו מגיע מהכנסה עצמית המגיעה ממכירת כרטיסים ומנויים. מנכ”ל התיאטרון נכון ל-2019 הוא רן גואטה ומנהלה האומנותי הוא עמרי ניצן.

התיאטרון ממוקם במתחם במתחם המשכן לאמנויות הבמה (בית האופרה) בשדרות שאול המלך בעיר וכולל 6 אולמות שונים. 5 אולמות המחולקים לפי מספרים מ-1 עד 5 ואולם נוסף הנקרא “אולם הקפה תיאטרון”.

האולם הגדול ביותר הוא אולם הקאמרי 1 היכול להכיל כ-900 מקומות ישיבה. אולם הקאמרי 2 הוא האולם השני בגודלו והוא יכול להכיל כ-400 מקומות ישיבה ושאר האולמות בתיאטרון יכולים להכיל פחות מ-200 מקומות ישיבה.

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת: