לוח הצגות הקאמרי 2020 - הצגות מומלצות, כרטיסים, הנחות ועוד

לוח הצגות הקאמרי

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון הקאמרי באתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2020, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות בקאמרי שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון הקאמרי הציג בעונה החדשה הצגות ומחזות זמר חדשים ומושקעים כמו למשל שגעון המוסיקה, ההצגה קן הקוקיה עם עוז זהבי, המחזמר המדובר זה אני על שיריו של אייל גולן, ההצגה מיזרי עם קרן מור, ההצגה השיבה עם נטע גרטי, ההצגה החדשה והמדוברת הריון בכיכובה של מיה דגן, ההצגה לא לריב עם דביר בנדק, ההצגה החדשה אניהו או ההצגה מחוברים לחיים עם וילוז'ני ועוד הצגות רבות עליהן תוכלו לקרוא בעמוד זה באתר.

אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות בקאמרי חדשות וגם הצגות מומלצות בקאמרי ב-2020.

רגע לפני הרשימה המלאה: אלו הן ההצגות החמות ביותר בקאמרי ב-2020!

והנה רשימת כל ההצגות של הקאמרי ב-2020

כל סיקורי ההצגות של הקאמרי באתר קצת תרבות

אודות תיאטרון הקאמרי

יחד עם תיאטרון הבימה בתל אביב, תיאטרון הקאמרי הוא התיאטרון הבכיר ביותר בישראל ואחד החשובים בה כשהוא קיים 3 שנים מלפני קום המדינה ב-1945. כבר בימי הקמתו, הקפיד הקאמרי לשמור על רוח צעירה וחדשנית עם דגש על השפה העברית, וזאת בניגוד לתיאטרון הבימה ששם דגש על שחקנים מנוסים ומבוגרים והציג שפות רבות בשפות אירופאיות.

במשך השנים, העלה בקאמרי מאות הצגות ומחזות שזכו להצלחה רבה וחלקם הפכו אף לקלאסיקות ידועות. מחזאים רבים מכל גווני קשת התרבות הישראלית הציגו את מחזותיהם בתיאטרון. אחד הידועים והמזוהים ביותר עם הקאמרי, היה המחזאי הידוע חנוך לוין שהציג שם הצגות רבות וידועות.

הקאמרי נעזר ונתמך כלכלית ע"י עיריית תל אביב ומשרד התרבות אך 80 אחוז מתקציבו מגיע מהכנסה עצמית המגיעה ממכירת כרטיסים ומנויים. מנכ"ל התיאטרון נכון ל-2019 הוא רן גואטה ומנהלה האומנותי הוא עמרי ניצן.

התיאטרון ממוקם במתחם במתחם המשכן לאמנויות הבמה (בית האופרה) בשדרות שאול המלך בעיר וכולל 6 אולמות שונים. 5 אולמות המחולקים לפי מספרים מ-1 עד 5 ואולם נוסף הנקרא "אולם הקפה תיאטרון".

האולם הגדול ביותר הוא אולם הקאמרי 1 היכול להכיל כ-900 מקומות ישיבה. אולם הקאמרי 2 הוא האולם השני בגודלו והוא יכול להכיל כ-400 מקומות ישיבה ושאר האולמות בתיאטרון יכולים להכיל פחות מ-200 מקומות ישיבה.

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת:

דילוג לתוכן