לוח הצגות הבימה 2021 - הצגות המומלצות, הנחות, כרטיסים מוזלים ועוד

לוח הצגות הבימה 2021 - הצגות מומלצות, כרטיסים, הנחות ועוד

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון הבימה באתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2021, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות בהבימה שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון הבימה מציג בעונה החדשה של הצגות ומחזות זמר חדשים ומושקעים שזכו לסיקורים רבים בתקשורת וכאן באתר. בין ההצגות הבולטות של הבימה בעונה הקרובה כדאי לציין את ההצגה בוסתן ספרדי שעולה במתיחת פנים של צדי צרפתי, העיבוד הבימתי החדש לסרט האלמותי של אסי דיין “גבעת חלפון אינה עונה“, את ההצגה “ראש המועצה” עם נורמן עיסא ושחקנים רבים נוספים וגם את ההצגה המצליחה ביותר “הקומיקאים” עם מושונוב ובראבא.

במקביל, ממשיך התיאטרון להציג הצגות וותיקות יותר כגון ההצגה “זרים מושלמים” בבימויו של נתן דטנר ובעיבודו של ארז דריגס, ההצגה זאקופנה שלי עם ליא קניג או את ההצגה “מקווה” עם ליא קניג.

אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות בהבימה חדשות וגם הצגות מומלצות בהבימה ב-2021.

תוכן עניינים

לפני הרשימה המלאה: אלו הן ההצגות הכי חמות בהבימה ב-2021!

הרשימה המלאה של כל הצגות הבימה ב-2021

כל הכתבות על הצגות הבימה באתר "קצת תרבות"

אודות תיאטרון הבימה

תיאטרון הבימה הוא התיאטרון הלאומי של ישראל והגדול ביותר במדינה. התיאטרון הוקם רשמית ב-1917 ומאז פועל ברציפות עד היום. מאז הקמתו העלה התיאטרון מחזות חשובים של המחזאים והכותבים הידועים והמוכרים ביותר והוא מחזיק אף בתרומה חשובה לציונות ולהקמת המדינה מבחינה תרבותית.

התיאטרון העלה מאות הצגות ומחזות של הכותבים הגדולים ביותר כולל כמה הצגות שרצות ברציפות כבר שנים רבות. דוגמא טובה היא ההצגה “בוסתן ספרדי” שרצה בהבימה כבר מאז 1998 ועברה כבר את ה-2000 הצגות. גדולי שחקני התיאטרון הישראלים הספיקו להשתתף במאות ההצגות של התיאטרון במהלך השנים. שחקנים ושחקניות כמו גילה אלמגור, ליא קניג, דבורה קידר, ועוד רבים.

החל מ-2012, נחנך משכנה החדש של הבימה לאחר שעבר שיפוץ נרחב ומודרני. כיום מציע התיאטרון ארבעה אולמות שונים – אולם “רובינא” הגדול ביותר המכיל כ-900 מקומות ישיבה, אולם “מסקין” המכיל כ-300 מקומות ישיבה, אולם “הבימרתף” שבו עולים בעיקר מופעים מוסיקליים אינטימיים (כמו למשל המופע “לילה אחד באפריל” של קרן פלס) המכיל כ-220 מקומות ישיבה, ואולם התיאטרון הניסיוני המכיל כ-170 מקומות ישיבה.

החל מ-2016, מנהלה האומנותי של הבימה הוא משה קפטן, שלוקח חלק גדול מאוד ואקטיבי בהצגות של התיאטרון ומשמש כבמאי בהצגות רבות בתיאטרון. קפטן הכניס רוח צעירה וחדשנית יותר מאז מינויו למנהל האומנותי של התיאטרון ומציג תחרות חזקה מול התיאטרון השני בגדולו בישראל – תיאטרון הקאמרי ובתי תיאטרון מובילים נוספים כמו בית ליסין ואחרים.

בשנים האחרונות, הבימה עולה לכותרות גם מכיוונים פוליטיים שבו מופנים כלפיו ביקורות על תקציבים מנופחים, או הצגות היוצרות קונפליקטים פולטיים וכד’.

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת: