לוח הצגות הבימה 2020 - הצגות המומלצות, הנחות, כרטיסים מוזלים ועוד

תיאטרון הבימה - לוח הצגות מומלצות 2019 כרטיסים והנחות

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון הבימה באתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2020, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות בהבימה שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון הבימה מציג בעונה החדשה של הצגות ומחזות זמר חדשים ומושקעים שזכו לסיקורים רבים בתקשורת וכאן באתר. בין ההצגות הבולטות של הבימה בעונה הקרובה כדאי לציין את העיבוד הבימתי החדש לסרט האלמותי של אסי דיין "גבעת חלפון אינה עונה", את ההצגה המרתקת "סיבת המוות אינה ידועה" המבוססת על הסיפור המדהים והאמיתי של הרשעת שמעון קופר ברצח שתי נשותיו, או את ההצגה "החולה המדומה" עם יעקב כהן.

במקביל, ממשיך התיאטרון להציג את ההצגות ומחזות הזמר מאשתקד שזכו בהצלחה גדולה כמו המחזמר "סימני דרך", "מיקה שלי" ואחרים. בנוסף, ישנם דיווחים על הצגה חדשה שתעלה בקרוב ובה ייקח חלק אולי הזמר קובי מרימי. פרטים נוספים, תמצאו כאן.

אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות בהבימה חדשות וגם הצגות מומלצות בהבימה ב-2020.

לפני הרשימה המלאה: אלו הן ההצגות הכי חמות בהבימה ב-2020!

והנה הרשימה המלאה של כל הצגות הבימה ב-2020

רשימת כל ההצגות המומלצות של תיאטרון הבימה ב-2020

אודות תיאטרון הבימה

תיאטרון הבימה הוא התיאטרון הלאומי של ישראל והגדול ביותר במדינה. התיאטרון הוקם רשמית ב-1917 ומאז פועל ברציפות עד היום. מאז הקמתו העלה התיאטרון מחזות חשובים של המחזאים והכותבים הידועים והמוכרים ביותר והוא מחזיק אף בתרומה חשובה לציונות ולהקמת המדינה מבחינה תרבותית.

התיאטרון העלה מאות הצגות ומחזות של הכותבים הגדולים ביותר כולל כמה הצגות שרצות ברציפות כבר שנים רבות. דוגמא טובה היא ההצגה "בוסתן ספרדי" שרצה בהבימה כבר מאז 1998 ועברה כבר את ה-2000 הצגות. גדולי שחקני התיאטרון הישראלים הספיקו להשתתף במאות ההצגות של התיאטרון במהלך השנים. שחקנים ושחקניות כמו גילה אלמגור, ליא קניג, דבורה קידר, ועוד רבים.

החל מ-2012, נחנך משכנה החדש של הבימה לאחר שעבר שיפוץ נרחב ומודרני. כיום מציע התיאטרון ארבעה אולמות שונים – אולם "רובינא" הגדול ביותר המכיל כ-900 מקומות ישיבה, אולם "מסקין" המכיל כ-300 מקומות ישיבה, אולם "הבימרתף" שבו עולים בעיקר מופעים מוסיקליים אינטימיים (כמו למשל המופע "לילה אחד באפריל" של קרן פלס) המכיל כ-220 מקומות ישיבה, ואולם התיאטרון הניסיוני המכיל כ-170 מקומות ישיבה.

החל מ-2016, מנהלה האומנותי של הבימה הוא משה קפטן, שלוקח חלק גדול מאוד ואקטיבי בהצגות של התיאטרון ומשמש כבמאי בהצגות רבות בתיאטרון. קפטן הכניס רוח צעירה וחדשנית יותר מאז מינויו למנהל האומנותי של התיאטרון ומציג תחרות חזקה מול התיאטרון השני בגדולו בישראל – תיאטרון הקאמרי ובתי תיאטרון מובילים נוספים כמו בית ליסין ואחרים.

בשנים האחרונות, הבימה עולה לכותרות גם מכיוונים פוליטיים שבו מופנים כלפיו ביקורות על תקציבים מנופחים, או הצגות היוצרות קונפליקטים פולטיים וכד'.

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת:

דילוג לתוכן