תיאטרון גשר לוח הצגות 2022, כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

תיאטרון גשר – לוח הצגות 2022, כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון גשר באתר "קצת תרבות". כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2022, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון גשר מציג בעונה החדשה רפרטואר גדול ומגוון של הצגות מעניינות ומסקרנות שזכו לסיקורים רבים בתקשורת וכאן באתר. בין ההצגות הבולטות של גשר בעונה הקרובה כדאי לציין את ההצגה בכל שעה עגולה עם אורנה בנאי, ההצגה ילד תיאטרון עם עידו מוסרי, ההצגה החדשה אלף שמשות זוהרות ע"פ ספרו של חאלד חוסייני או את ההצגה רווקים ורווקות גם היא עם עידו מוסרי.

אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות חדשות וגם הצגות מומלצות בגשר ב-2022. כמו כן כדאי גם להיכנס לעמוד המרוכז שלנו בו אנו מציגים הצגות מומלצות מכל בתי התיאטרון בישראל.

לפני הרשימה המלאה: הצגות מומלצות בתיאטרון גשר ב-2022!

הרשימה המלאה של כל הצגות של תיאטרון גשר ב-2022

כל הכתבות על הצגות גשר באתר "קצת תרבות"

אודות תיאטרון גשר

תיאטרון גשר הוא תיאטרון חדש יחסית במונחים של בתי התיאטרון הגדולים של ישראל והוא הוקם בשנת 1991. מהות התיאטרון, כפי ששמו מרמז, היא לשמש באמצעות תרבות ותיאטרון גשר בין העולים החדשים מרוסיה לבין האזרחים הותיקים.

התיאטרון הוקם ביוזמה משותפת של גופים מוסדיים גדולים כמו משרד התרבות, הסוכנות היהודית, עיריית תל אביב וגופים נוספים. את התיאטרון עצמו הקים יבגני אריה שמשמש עד היום כבמאי של הצגות רבות ומנהלו האומנותי של התיאטרון.

מכיוון שזהו תיאטרון דו לשוני, התיאטרון מציג הצגות רבות בשפה הרוסית או בעברית עם תרגום לרוסית וכך גם משלב בין שחקנים ישראלים ותיקים לבין שחקנים רוסים שעלו לישראל בעשורים האחרונים. התיאטרון שוכן בשדרות ירושלים ביפו ומציג הצגות רבות מדי ערב.

במהלך השנים הרבות בהן הוא פעל, הציג תיאטרון גשר הצגות רבות ומגוונות, מהן גם כאלו שהפכו לקלאסיקות ולמצליחות ביותר. בין ההצגות הבולטות שעלו בתיאטרון במהלך השנים, ניתן לציין את "אדם בן כלב", "כפר", "רודף העפיפונים", "מומיק" או את "שש נפשות מחפשות מחבר".

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת:

תוכן עניינים