ההצגה תחושת בטן בקאמרי – כרטיסים, שחקנים ולוח הצגות 2020

ההצגה תחושת בטן בקאמרי - כרטיסים, שחקנים ולוח הצגות 2020. צילום: גבריאל בהרליה.

ההצגה "תחושת בטן" של תיאטרון הקאמרי בכיכובה של אודיה קורן, תציג הצגות רבות גם במהלך 2020. איפה קונים כרטיסים? וכמה זה יעלה לכם? כל הפרטים, בכתבה הבאה.

(עדכון אחרון: 5/6/2020)

השחקנית הוותיקה והמוערכת אודיה קורן משתתפת בימים אלו בהצגה חדשה בכיכובה של תיאטרון הקאמרי – "תחושת בטן" העוסקת באישה מבוגרת בפנסיה שמוצאת את עצמה לפתע בהריון. את ההצגה כתב המחזאי המוערך עמית גור וביים ניר ארז. ההצגה תציג תאריכים רבים לעונת 2020 ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא מידע על לוח הצגות עדכני, רשימת שחקנים וכן מידע על כרטיסים מוזלים.

מה תעשה אישה מבוגרת, אם לשני ילדים שבקרוב מאוד יביאו לה נכדים ראשונים, שמוצאת את עצמה לפתע בהריון? זהו התסריט שבו עוסקת ההצגה החדשה "תחושת בטן" שכתב עמית גור. אודיה קורן מגלמת את נגה הורביץ – אשה מבוגרת שיצאה לפנסיה מוקדמת וחולמת סוף סוף להתחיל לחיות ולטייל בעולם עם בעלה, ופתאום מגיעה הבשורה על כך שהיא עצמה בהריון.

גור מציב סיטואציה לא רגילה שמנסה לראות כיצד תתמודד האשה עם הבשורה החדשה ועל הדרך עוסק בתופעת הפונדקאות שמביאה לעולם הורים מבוגרים רבים וחדשים ומציבה אתגרים חדשים בהורות המודרנית. יחד עם קורן, משתתפים בהצגה גם השחקנים והשחקניות מוטי כץ, אלעד אטרקצ'י, דנה מיינרט/נטע פלוטניק, שמחה ברבירו, איה שבא, אבישי מרידור ומורן ארביב-גנס. משך זמן ההצגה הוא כשעה וחצי.

ההצגה תחושת בטן – כרטיסים מוזלים החל מ-91 ש"ח בלבד

מחיר הכרטיסים להצגה תחושת בטן בקאמרי עומד כעת על 91 ש"ח בלבד. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

לוח הצגות 2020 – איפה ומתי תוכלו לראות את תחושת בטן של הקאמרי בחודשים הקרובים?

ההצגה תחושת בטן תציג באולם החדש 3 בתיאטרון הקאמרי לאורך החודשים הקרובים. הנה לוח ההצגות של ההצגה:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

 

ביקורת – מה חשבו המבקרים על תחושת בטן?

ההצגה זכתה לשבחים רבים וקיבלה ביקורות מצוינות בקרב המבקרים המובילים בתקשורת. קרון זכתה לסופרלטיבים על משחקה האיכותי, וכך גם גור על המחזה המקורי והמאתגר שכתב.

שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים והשחקניות של תחושת בטן כוללת את אודיה קורן, מוטי כץ, אלעד אטרקצ'י, דנה מיינרט / נטע פלוטניק, שמחה ברבירו, איה שבא, אבישי מרידור, מורן ארביב-גנס. עוד עוסקים במלאכה: זוהר שואף על התפאורה, אורם דר על התלבושות ונדב ברנע על המוסיקה והתאורה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן