תומאס אנדרס בישראל 2019 – כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

תומס אנדרס בישראל 2019 - כמה יעלו כרטיסים?
תומס אנדרס בישראל 2019 - כמה יעלו כרטיסים?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

המוזיקאי והזמר תומאס אנדרס מההרכב הידוע מודרן טוקינג יגיע לישראל ל-4 הופעות בתל אביב, חיפה, אשקלון ובאר שבע בפברואר 2019. כמה יעלו לכם הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? כל הפרטים, בכתבה שלפניכם.

חורף 2019 מתחיל להתחמם: רק הבוקר פרסמנו על הגעתו של המחזמר שיקגו לישראל במרץ 2019, והערב אנו מתבשרים על עוד הופעת חו"ל גדולה שתגיע לישראל בחורף הקרוב כשהפעם מדובר בזמר תומאס אנדרס (Thomas Anders) מהצמד המצליח מודרן טוקינג (Modern Talking) שיגיע לישראל לסדרה של 4 הופעות ברחבי הארץ עם ההרכב שלו "מודרן טוקינג בנד".

אנדרס מופיע בשנים האחרונות ברחבי העולם עם הרכבו החדש "מודרן טוקינג בנד" ללא הפרטנר שלו מהצמד מודרן טוקינג – דיטר בוהלן, ואיתו הוא מבצע את הלהיטים הגדולים של מודרן טוקינג ולהיטים נוספים מאלבומי הסולו שלו. המופעים יתקיימו במהלך חודש פברואר 2018 ומכירת הכרטיסים כבר נפתחה היום.

להקת מודרן טוקינג, שהורכבה מהצמד תומאס אנדרס ודיטר בוהלן, הייתה אחת מהלהקות המצליחות ביותר בסצינת המוסיקה של שנות ה-80 וזכורה לרוב בזכות להיטי הענק שלה "You're My Heart, You're My Soul", "Brother Louie" ו-"Cheri, Cheri Lady" שזכו להצלחה עצומה ברחבי העולם כולל כאן בישראל.

הצמד הוקם ע"י השניים, בגרמניה בסוף 1983 והיה פעיל בין השנים 1984 ועד שנת 1987 שבה התפרק ההרכב עד להתאחדותו בשנית ב-1997. במעט השנים שהיה פעיל, הצליחו הצמד להפוך לאחד ההרכבים המצליחים ביותר במוסיקה של שנות ה-80 והצליחו לשחרר להיטי ענק שכבשו את המצעדים בכל העולם, למכור כמעל 100 מיליון עותקים ולהפוך ללהקה הגרמנית המצליחה ביותר בעולם.

כרטיסים לתומאס אנדרס בישראל 2019

מחיר הכרטיסים להופעה של תומאס אנדרס בישראל, יתחיל מ-205 ש"ח ויעלה בהתאם לסוג הכרטיס ומיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים באמצעות האתר הבא.

כרגע עוד לא מצאנו מידע על הנחות, כרטיסים מוזלים או מבצעים, אך נמשיך לעדכן כאן במידה ונמצא מידע כזה.

לוח ההופעות של תומאס אנדרס בישראל בפברואר 2019

אנדרס יציג כאן בישראל 4 הופעות בין התאריכים 6 עד ה-10 בפברואר 2019 באשקלון, תל אביב, חיפה ובאר שבע. להלן לוח ההופעות המלא שלו בישראל:

אמן תאריך מיקום כרטיסים
תומאס אנדרס בישראל 6 בפברואר 2019 היכל הספורט אשקלון רכישת כרטיסים
תומאס אנדרס בישראל 7 בפברואר 2019 מרכז הקונגרסים חיפה רכישת כרטיסים
תומאס אנדרס בישראל 8 בפברואר 2019 היכל התרבות תל אביב רכישת כרטיסים
תומאס אנדרס בישראל 9 בפברואר 2019 היכל התרבות תל אביב רכישת כרטיסים
תומאס אנדרס בישראל 10 בפברואר 2019 משכן אומנויות הבמה ב"ש

איחוד, פירוק, שוב איחוד ושוב פירוק – קצת על מודרן טוקינג

הסגנון המוסיקלי של מודרן טוקינג התאפיין ב"מתיקות" של המוסיקה ובקולות הגבוהים של בוהלן ואנדרס שאיפיינו להקות נוספות באותה התקופה. השניים נהגו גם להשתמש ברוב שיריהם בלהקת ליווי שמנתה ארבעה זמרים ונהגה להופיע באותה תקופה עם פלייבקים ולא עם ליווי חי.

לאחר שהתפרקו ב-1987, פתחו השניים בקריירת סולו כשבוהלן הקים את ההרכב "Blue System" שהצליח לפעול בהצלחה רבה במשך כ-13 שנה ולהוציא אף 13 אלבומים. אנדרס מצידו, המשיך לפעול לבד כשהוא ממשיך להשתמש בשם מודרן טוקינג ולהציג את השירים של ההרכב עד שלבסוף גם הוציא כמה אלבומי סולו שזכו גם הם להצלחה והערכה.

בשנת 1998, לאחר שהשניים הצליחו לשים בצד את מחלוקות העבר ביניהם, החליטו להקים מחדש את ההרכב ועשו את הופעתם הראשונה בתוכנית טלוויזיה גרמנית במרץ 98. לאחר מכן הוציאו אלבום חדש שכלל את להיטי ההרכב בביצועים מודרנים חדשים ואף ארבעה שירים חדשים לגמרי. האלבום הקנה להם הצלחה עצומה בגרמניה ובעולם והוביל להוצאת אלבומים נוספים רבים.

ב-2003, כנראה כתוצאה מדברים שאמר בוהלן על אנדרס בספר אוטוביוגרפי שהוציא, החליטו השניים שוב להתפרק ולהפסיק את הפעילות באופן סופי – הפסקה שנמשכת עד היום כאשר אנדרס ממשיך עם קריירת הסולו שלו ואילו בוהלן מקדיש את רוב זמנו לפרויקט מוסיקלי שהקים בגרמניה.

גם בישראל זכה ההרכב להצלחה עצומה ותומס אנדרס, שיופיע כאן כאמור, בפברואר 2019, הספיק להופיע כאן כמה וכמה פעמים במסגרות שונות. הפעם האחרונה שאנדרס הופיע בישראל הייתה ב-2010 בהיכל התרבות בתל אביב.

אין ספק שבימים בהם הופעתה של לנה דל ריי בישראל מתבטלת בעקבות לחצים פוליטיים, נחמד לשמוע גם על אמני חו"ל גדולים ומובילים שבאים להופיע בישראל בשמחה ובגאווה.

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הופעות חו"ל באתר "קצת תרבות" ובו תמצאו את כל מופעי החו"ל הגדולים שמגיעים לישראל בקרוב כמו הופעות של פיטר בנס, המחזמר שיקגו, סינטרה וחברים, ברוס דיקינסוןאפרוג'ק, מחווה לפינק פלוידסטיבן ווילסון ועוד מופעים רבים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק