שלמה ארצי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

שלמה ארצי הופעות 2018 - כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

איפה תוכלו לראות הופעות של שלמה ארצי בחודשים הקרובים? מתי זה יקרה? כמה יעלו כרטיסים? איך תשיגו הנחות? ומתי ייפתח סיבוב ההופעות לקיץ 2019? קבלו את לוח ההופעות המעודכן של שלמה ארצי ל-2019?

הזמר המצליח שלמה ארצי ממשיך כמנהגו ומופיע בלי הפסקה ברחבי הארץ כשהוא משלב בין מופעי ענק בהיכל התרבות, היכל נוקיה או קיסריה, לבין מופעים אינטימיים בצוותא ת"א ובמועדוני זאפה השונים. בכתבה הבאה נציג לכם את לוח ההופעות העדכני ביותר של שלמה ארצי ל-2019 כולל מידע על רכישת כרטיסים ומידע על הנחות או מבצעים. כל הפרטים, בהמשך.

שלמה ארצי הוא מותג מוביל וסמל להצלחה במוסיקה הישראלית. עוד הרבה לפני שהזמר עומר אדם סגר הופעות סולד אאוט בדקות, גם ההופעות של שלמה ארצי, תמיד ידועות כמופעי סולד אאוט שמתמלאות במהירות כבר שנים ארוכות, וזאת, גם לאחר כ-50 שנות קריירה רציפה. לא סתם הוא נבחר להדליק משואה כנציג המוסיקה הישראלית ביום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל.

המוסיקה של שלמה ארצי והשירים הרבים שהוציא במהלך הקריירה הארוכה, הצליחו עם השנים לחצות מגזרים ומגזרים ולהגיע לכל רובד בחברה הישראלית והפכו אותו לזמר של המדינה. בהופעותיו, ארצי מקפיד לרענן ולעבד מחדש את השירים הידועים שלו ולהציג בכל פעם פרשנות חדשה ומגוונת.

ההופעות של ארצי תמיד מלוות בלהקת נגנים מהטובים בארץ שמלווים אותו כבר שנים ארוכות וכוללים בין היתר את הגיטריסט אבי סינגולדה והמתופף מאיר ישראל, את בנו, בן ארצי ואת טל פורר, אייל מזיג, הילה בן טובים, שי מאירי, עדי מאירי.

שלמה ארצי לוח הופעות -קיץ 2019

לאחר סיבוב הופעות חורף גדול וארוך, שלמה ארצי פותח את סיבוב ההופעות שלו לקיץ 2019 בסימן הופעות פתוחות מתחת כיפת השמיים ובמסגרתו הוא יופיע בזאפה אמפי שוני במסגרת הופעות בפסח 2019, ולאחר מכן יופיע ארצי באמפי קיסריה ואמפי באר שבע.

כמו כן, יהיה מעניין לראות האם יופיע שלמה ארצי באחת מהופעות יום העצמאות 2019 הרבות שיתקיימו השנה ברחבי ישראל.

להלן לוח ההופעות הקרובות של שלמה ארצי לחודשים הקרובים:

תאריךמיקוםמחירכרטיסים
22 באפריל 2019זאפה אמפי שוני255 ש"חרכישת כרטיסים
25 במאי 2019אמפי קיסריה205-335 ש"חרכישת כרטיסים
30 במאי 2019אמפי ב"ש184-224 ש"חרכישת כרטיסים

שלמה ארצי כרטיסים

מחירי הכרטיסים להופעות של שלמה ארצי כפי שניתן לראות, מתחילים ב-184 ש"ח ומגיעים עד ל-355 ש"ח. את הכרטיסים ניתן לקנות באתר זאפה בקישורים שמופיעים בטבלה שמעליכם. הפעם לא מצאנו פרסום לגבי הנחות, מבצעים או הטבות 1+1 להופעות של שלמה ארצי אך אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו.

שלמה ארצי – ביוגרפיה

בדקה ה-90 – ארצי כמעט מוותר על הקריירה

שלמה ארצי בן ה-68 עבר כברת דרך ארוכה במוסיקה הישראלית והצליח להישאר תמיד בטופ ובראש הרשימה של אמני ישראל. את דרכו המוסיקלית המקצועית, הוא החל בשנת 1970 כשזכה בפסטיבל הזמר ובפזמון וכסולן להקת חיל הים. למרות ההצלחה הראשונית הגדולה, ארצי עדיין לא זכה להכרה רצינית.

הוא הוציא אמנם בין השנים 1970 ועד 1976 מספר אלבומים אותם כתב ברובם בעצמו, אך אלו זכו רק להצלחה יחסית ולא העניקו לו את החשיפה הגדולה אותה חיפש. בשנת 1978, כאשר כמעט החליט לפרוש מהתחום, החליט לעשות נסיון אחרון והוציא את האלבום "גבר הולך לאיבוד", אותו הפיק יאיר שרגאי ומכאן, זאת כבר היסטוריה.

"גבר הולך לאיבוד" – שינוי הכיוון המוסיקלי של שלמה ארצי והפיכתו לכוכב עד היום

האלבום "גבר הולך לאיבוד" סימל תקופת מעבר בסגנונו של ארצי שעבר מהלחנת שירי משוררים לכתיבת שירים אישית וייחודית ולסגנון יותר פופי. גם האלבום הבא שלו "דרכים" המשיך את מגמה זו. בתקופה זו, החל ארצי להיחשף לציבור מאזינים רחב יותר והפך כבר לכוכב גדול עם האלבום "חצות" שיצא ב-1981 וזכה להצלחה גדולה ביותר.

במהלך שנות ה-80, התקדם צעד נוסף לכיוון מעמדו הבכיר במוסיקה הישראלית עם אלבום המופת "תרקוד" שהפקי לואי להב והיה אחראי לכמה מהלהיטים הגדולים ביותר של לשמה ארצי עד היום. בין הלהיטים אפשר לציין את "תרקוד", "רוב הזמן את אשתי", "ביחד נזדקן" ועוד. ב-1984, כבר זכה בתואר "זמר השנה" ברשת ג'.

לאורך כל שנות ה-80, הפך ארצי לאחד הזמרים המצליחים בישראל כשהוא כבר מתחיל להופיע באולמות גדולים וממלא אותם עד אפס מקום. גם האלבומים שהגיעו לאחר מכן, כמו "לילה לא שקט", "חום יולי אוגוסט" ו-"ירח", זכו להצלחה עצומה וסיפקו עשרות להיטי ענק.

מאז ועוד היום, שלמה ארצי ממוקם בפסגת המוסיקה הישראלית, הוא כבר הספיק להופיע כמעט בכל מקום בארץ, לקטוף כל פרס ותואר אפשרי בדרך, ולשתף פעולה עם טובי האמנים והוא ממשיך לעשות זאת גם עם אמנים צעירים כמו אברהם טל, דודו טסה, עומר אדם ואחרים.

ההופעות שלו בצוותא ובזאפה מתמלאות עוד בטרם מתפרסמת מכירת הכרטיסים ולכן, במקביל, הוא נוהג להופיע הרבה מאוד באולמות הגדולים של ישראל כמו קיסריה, אמפי רעננה, היכל נוקיה, היכל התרבות ת"א ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס לדפי אומנים נוספים כאן באתר "קצת תרבות" ולצפות בלוח הופעות עדכני של אמנים רבים כמו: יהורם גאון, עומר אדם, אנה זק, חנן בן ארי, אמיר דדון, אברהם טל, יהודה פוליקר, עברי לידר, עידן רייכל, ברי סחרוף, איתי לוי, אביתר בנאי, שחר חסון, שלום אסייג, קרן פלס ואחרים.

שלמה ארצי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד
4.8 (96.28%) 43 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן