שלמה ארצי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

שלמה ארצי הופעות 2018 - כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

שלמה ארצי חוגג 50 שנה על הבמה ומציג סיבוב הופעות קיץ 2019 גדול ורחב ברחבי הארץ כולל שתי הופעות חגיגיות בלייב פארק ראשון לציון בהן יתארחו טובי אמני ישראל. אז איפה הוא בדיוק יופיע? מתי זה יקרה? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תשיגו הנחות? קבלו את לוח ההופעות המעודכן של שלמה ארצי ל-2019.

הזמר המצליח שלמה ארצי חוגג חמישה עשורים של קריירה מוצלחת ופותח את סיבוב הופעות קיץ 2019 כשהוא יציג בין יתר ההופעות שלו בקיץ, גם שתי הופעות ענק חגיגיות שיתקיימו בלייב פארק בראשון לציון בט"ו באב, ב-15 וב-17 באוגוסט 2019 ובהן יארח את מיטב האמנים הישראלים כגון אמיר דדון, שלום חנוך, ריטה, דיקלה, נתן גושן, דיוויד ברוזה, חיים משה, ישי ריבו, מוש בן ארי, שמעון בוסקילה, נורית גלרון ועוד. מכירת הכרטיסים תיפתח רק בשבוע הבא. פרטים נוספים על רכישת הכרטיסים, מחירים, הנחות ועוד, תוכלו למצוא מיד בהמשך עמוד זה.

שלמה ארצי הוא מותג מוביל וסמל להצלחה במוסיקה הישראלית. עוד הרבה לפני שהזמר עומר אדם סגר הופעות סולד אאוט בדקות, גם ההופעות של שלמה ארצי, תמיד ידועות כמופעי סולד אאוט שמתמלאות במהירות כבר שנים ארוכות, וזאת, גם לאחר כ-50 שנות קריירה רציפה. לא סתם הוא נבחר להדליק משואה כנציג המוסיקה הישראלית ביום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל.

המוסיקה של שלמה ארצי והשירים הרבים שהוציא במהלך הקריירה הארוכה, הצליחו עם השנים לחצות מגזרים ומגזרים ולהגיע לכל רובד בחברה הישראלית והפכו אותו לזמר של המדינה. בהופעותיו, ארצי מקפיד לרענן ולעבד מחדש את השירים הידועים שלו ולהציג בכל פעם פרשנות חדשה ומגוונת.

ההופעות של ארצי תמיד מלוות בלהקת נגנים מהטובים בארץ שמלווים אותו כבר שנים ארוכות וכוללים בין היתר את הגיטריסט אבי סינגולדה והמתופף מאיר ישראל, את בנו, בן ארצי ואת טל פורר, אייל מזיג, הילה בן טובים, שי מאירי, עדי מאירי.

שלמה ארצי בלייב פארק 2019

ארצי, החוגג עוד מעט 70, נוהג להציג מדי שנה, הופעות חגיגיות בט"ו באב לקהל המעריצים הגדול שלו, אך השנה הוא יעשה זאת בהשקעה גדולה עוד יותר כשהוא יארח את האמנים המובילים במוסיקה הישראלית איתם עבד ושיתף פעולה במהלך השנים. בהופעה הראשונה של שלמה ארצי בלייב פארק שתתקיים ב-15 באוגוסט 2019, יארח את דייויד ברוזה, ריטה, נתן גושן, שלום חנוך וחיים משה.

בהופעה השנייה של ארצי בלייב פארק שתתקיים ב-17 באוגוסט 2019, יארח את דיקלה, מוש בן ארי, ישי ריבו, אמיר דדון ושמעון בוסקילה. במקביל להופעות בלייב פארק, יציג ארצי עוד מגוון הופעות בהיכל התרבות ת"א ובלוקיישנים נוספים במהלך כל 2019.

שלמה ארצי לוח הופעות – קיץ 2019

מלבד שתי ההופעות החגיגיות של שלמה ארצי בלייב פארק, הזמר המצליח יציג גם הופעות גדולות נוספות שיתקיימו בקיץ 2019 ברחבי הארץ. במהלך חודש ספטמבר 2019 יופיע שלמה ארצי בבריכת הסולטן בירושלים ולאמפיתיאטרון אשדוד ובחודש אוקטובר 2019 יופיע שלמה ארצי באמפי רעננה ובאמפי קיסריה.

להלן לוח ההופעות המלא של שלמה ארצי לחודשים הקרובים ב-2019:

תאריךמיקוםמחירכרטיסים
15 באוגוסט 2019לייב פארק ראשון לציון174-395 ש"חרכישת כרטיסים
17 באוגוסט 2019לייב פארק ראשון לציון174-395 ש"חרכישת כרטיסים
29 באוגוסט 2019בריכת הסולטן ירושלים205-335 ש"חרכישת כרטיסים
20 בספטמבר 2019היכל התרבות ת"א205-335 ש"חרכישת כרטיסים
26 בספטמבר 2019אמפיתיאטרון אשדוד164-330 ש"חרכישת כרטיסים
14 באוקטובר 2019אמפי רעננה190-335 ש"חרכישת כרטיסים
24 באוקטובר 2019אמפי קיסריה205-335 ש"חרכישת כרטיסים

 

 

כרטיסים להופעות של שלמה ארצי בלייב פארק בקיץ 2019

מכירת הכרטיסים ל-2 ההופעות של ארצי בלייב פארק באוגוסט 2019, תיפתח רק בשבוע הבא, ב-7 ביוני. המחירים יתחילו ב-174 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-395 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. הכרטיסים יימכרו באמצעות אתר "זאפה".

הנחות, הטבות ומבצעים

לקוחות לאומי קארד זוכים להטבות ייחודיות ולהנחות.

שלמה ארצי – ביוגרפיה

בדקה ה-90 – ארצי כמעט מוותר על הקריירה

שלמה ארצי בן ה-68 עבר כברת דרך ארוכה במוסיקה הישראלית והצליח להישאר תמיד בטופ ובראש הרשימה של אמני ישראל. את דרכו המוסיקלית המקצועית, הוא החל בשנת 1970 כשזכה בפסטיבל הזמר ובפזמון וכסולן להקת חיל הים. למרות ההצלחה הראשונית הגדולה, ארצי עדיין לא זכה להכרה רצינית.

הוא הוציא אמנם בין השנים 1970 ועד 1976 מספר אלבומים אותם כתב ברובם בעצמו, אך אלו זכו רק להצלחה יחסית ולא העניקו לו את החשיפה הגדולה אותה חיפש. בשנת 1978, כאשר כמעט החליט לפרוש מהתחום, החליט לעשות נסיון אחרון והוציא את האלבום "גבר הולך לאיבוד", אותו הפיק יאיר שרגאי ומכאן, זאת כבר היסטוריה.

"גבר הולך לאיבוד" – שינוי הכיוון המוסיקלי של שלמה ארצי והפיכתו לכוכב עד היום

האלבום "גבר הולך לאיבוד" סימל תקופת מעבר בסגנונו של ארצי שעבר מהלחנת שירי משוררים לכתיבת שירים אישית וייחודית ולסגנון יותר פופי. גם האלבום הבא שלו "דרכים" המשיך את מגמה זו. בתקופה זו, החל ארצי להיחשף לציבור מאזינים רחב יותר והפך כבר לכוכב גדול עם האלבום "חצות" שיצא ב-1981 וזכה להצלחה גדולה ביותר.

במהלך שנות ה-80, התקדם צעד נוסף לכיוון מעמדו הבכיר במוסיקה הישראלית עם אלבום המופת "תרקוד" שהפקי לואי להב והיה אחראי לכמה מהלהיטים הגדולים ביותר של לשמה ארצי עד היום. בין הלהיטים אפשר לציין את "תרקוד", "רוב הזמן את אשתי", "ביחד נזדקן" ועוד. ב-1984, כבר זכה בתואר "זמר השנה" ברשת ג'.

לאורך כל שנות ה-80, הפך ארצי לאחד הזמרים המצליחים בישראל כשהוא כבר מתחיל להופיע באולמות גדולים וממלא אותם עד אפס מקום. גם האלבומים שהגיעו לאחר מכן, כמו "לילה לא שקט", "חום יולי אוגוסט" ו-"ירח", זכו להצלחה עצומה וסיפקו עשרות להיטי ענק.

מאז ועוד היום, שלמה ארצי ממוקם בפסגת המוסיקה הישראלית, הוא כבר הספיק להופיע כמעט בכל מקום בארץ, לקטוף כל פרס ותואר אפשרי בדרך, ולשתף פעולה עם טובי האמנים והוא ממשיך לעשות זאת גם עם אמנים צעירים כמו אברהם טל, דודו טסה, עומר אדם ואחרים.

ההופעות שלו בצוותא ובזאפה מתמלאות עוד בטרם מתפרסמת מכירת הכרטיסים ולכן, במקביל, הוא נוהג להופיע הרבה מאוד באולמות הגדולים של ישראל כמו קיסריה, אמפי רעננה, היכל נוקיה, היכל התרבות ת"א ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס לדפי אומנים נוספים כאן באתר "קצת תרבות" ולצפות בלוח הופעות עדכני של אמנים רבים כמו: יהורם גאון, עומר אדם, אנה זק, חנן בן ארי, אמיר דדון, אברהם טל, יהודה פוליקר, עברי לידר, עידן רייכל, ברי סחרוף, איתי לוי, אביתר בנאי, שחר חסון, שלום אסייג, קרן פלס ואחרים.

1 תגובה
  1. איציק כתב/ה

    נשמע מדהים. למעשה, הוא יארח בלייב פארק את כל מי שהוא עשה איתו דואט בשנים האחרונות (בן ארי, ישי ריבו וכו') אבל מה אברהם טל?

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן