שיקגו מחזמר במרכז ענב לתרבות – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

שיקגו מחזמר במרכז ענב לתרבות - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
שיקגו מחזמר במרכז ענב לתרבות - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים! צילום: הקולר הכחול - להב הלוי

כל הפרטים על המחזמר שיקגו שמגיע לבימות במהלך חודש יולי 2023 בהפקה מושקעת ורבת משתתפים של מרכז ענב לתרבות. מי המשתתפים? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

מרכז ענב לתרבות ת"א מעלה הפקה חדשה ורבת משתתפים למחזמר שיקגו המפורסם המבוסס על המחזמר המקורי שכתבה מורין דאלאס ווטקינס בעיבודם של פרד אב ובוב פוסי ועם המוזיקה המקורית של ג'ון קנדר.על הבימוי אחראים אבישי בן גל ושחר פרץ. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש עם מידע על לוח הופעות עדכני, רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

המחזמר שיקגו במרכז ענב לתרבות ת"א – לוח הופעות 2023

המחזמר יציג תאריכים רבים במרכז ענב לתרבות בתל אביב החל מה-9 ביולי 2023. להלן לוח ההופעות העדכני של המחזמר לחודשים הקרובים:

כרטיסים למחזמר שיקגו בישראל 2023

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ונמצאת בעיצומה באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים כעת על 119 ש"ח לאדם. משך זמן המופע הוא כשעה ו-40 דקות.

שיקגו המחזמר – רשימת המשתתפים

וולמה: עמית זיתון / הגר אנגל
רוקסי: יעל דובר / ספיר באומוול
בילי: אביתר בר דוד / נדיר אלדד
איימוס: ערן לחמן
מאמא מורטון: תום אנטופולסקי / אורי אלקיים (מיס סיסטרטה)
מרי סאנשיין: רותם מלר
מונה: עדי מיוחס
קיטי: מרב צברי
הוניאק: טיילה ג'ייד בדסר
ליז: גילי גוברמן
אנני: גילי גבל
ג'ון: יובל אבירם
מייק: דין רואס
פרד: אדיר בובליל
סאם: גל טופולנסקי

מאת: פרד אב ובוב פוסי
מוזיקה מקורית: ג'ון קנדר
פזמונים: פרד אב
מבוסס על המחזה שיקגו מאת מורין דאלאס ווטקינס
בימוי: אבישי בן גל ושחר פרץ
תרגום: עמית מינסטר ואסף לוי
ניהול מוסיקלי: ארנון זיו
כוראוגרפיה: שחר פרץ
עיצוב תפאורה: במבי פרידמן
עיצוב תאורה: איל דניאל
עיצוב תלבושות: אביעד אריק הרמן
וידאו ארט: ארז שורצבאום
עיצוב והפעלת סאונד: איתי פריד
עוזרת במאי: נעם גז
מפיקה בפועל: נינה אופנהיים
הדרכה קולית: אלינור זון

אודות המחזמר שיקגו

המחזמר שיקגו, הוא אחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בכל הזמנים שכבר הספיק להופיע מאז עלה בגרסתו המחודשת בשנת 1996, בלא פחות מ-33,000 הופעות ובלמעלה מ-36 מדינות שונות ברחבי העולם (שלא כללו את ישראל נכון להיום). הגרסה הראשונה של המחזמר עלתה בגרסתה המקורית בברודוויי ב-1975 והוצגה שם 936 פעמים עד ל-1977.

הכוריאוגרפיה המקורית של המחזמר אותה כתב בוב פוסי, זכתה להצלחה רבה באותה תקופה ועד היום גם בהפקות המחודשות של המחזמר, המאפיינים המרכזיים של הכוריאוגרפיה של פוסי, ממשיכים להתקיים.

ב-1979 עלתה בווסט אנד שבלונדון הגרסה הבריטית של שיקגו שם היא רצה כ-15 שנה והפכה למחזמר האמריקאי שהציג את מספר הפעמים הרב ביותר בלונדון אי פעם. ב-1996 חודש המחזמר וזכה לגרסתו העכשווית.

שנה לאחר מכן הוא חודש בשנית גם בגרסתו הבריטית בווסט אנד. המחזמר זכה לחשיפה גדולה נוספת כאשר הסרט "שיקגו", המבוסס על העלילה והפסקול של המחזמר יצא לקולנוע בשנת 2002 בכיכובם של ריצ'רד גיר, רנה זלווגר וקטרין זיטה ג'ונס. הסרט זכה להצלחה עצומה ויצר התעניינות חדשה במחזמר.

לפני כמה שנים הגיעה לארץ גרסה של המחזמר שיקגו שרצה בעולם בכיכובה שירי מימון וזכתה להצלחה גדולה בקופות. עתה, גרסה נוספת של המחזמר מגיעה לישראל הפעם בהפקת מרכז ענב לתרבות לפי העיבוד המקורי של פרד אב ובוב פוסי ועם המוזיקה המקורית של ג'ון קנדר.

עלילת המחזמר

עלילת המחזמר, מבוססת על מחזה מקורי שכתבה העיתונאית מורין דלאס ווטקינס על אירועים אמיתיים עליהם דיווחה והיא מתרחשת בתקופת היובש של שנות ה-20 בשיקגו ארצות הברית. הכוכבת הראשית היא רוקסי הארט  – עקרת בית במהלך היום ורקדנית במועדון המנהלת רומן במהלך הלילות.

לאחר שהמאהב של הארט מאיים לעזוב אותה, הארט רוצחת אותו ונכנסת לכלא שם היא פוגשת את ולמה קלי. הארט שוכרת את אחד מעורכי הדין הפליליים המפורסמים ביותר בשיקגו והופכת לסיפור היום בכותרות העיתונים ולכוכבת גדולה ואהובה בשיקגו.

עוד הצגות ומחזות זמר מומלצים שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק