המחזמר שיקגו בישראל עם שירי מימון – כרטיסים, הנחות ועוד

המחזמר שיקגו ינחת בישראל יחד עם שירי מימון במרץ 2019
המחזמר שיקגו ינחת בישראל יחד עם שירי מימון במרץ 2019

המחזמר המצליח שיקגו (Chicago) בכיכובה של שירי מימון, יגיע לישראל בהפקתו המקורית לסדרת הופעות חד פעמית בהיכל התרבות בתל אביב במרץ 2019. איפה תוכלו לקנות את הכרטיסים וכמה זה יעלה לכם? ובינתיים, אתמול היא כבר ערכה את הבכורה בניו יורק. צפו.

כבר אין צורך לטוס לברודוויי בניו יורק: המחזמר המפורסם והמקורי של הברודוויי "שיקגו" (Chicago) בכיכובה של הזמרת הישראלית שירי מימון, יגיע לראשונה לישראל בחורף 2019 לסדרת הופעות של שבעה מופעים בלבד בהיכל התרבות תל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה הבוקר כאשר המחירים נעים בין 250 ל-500 ש"ח.

כזכור, לפני כמה חודשים בלבד, הזמרת הישראלית המצליחה שירי מימון, לוהקה במפתיע לתפקיד הנחשב במחזמר שיקגו הנחשב לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בהיסטוריה והיא עברה יחד עם משפחתה לניו יורק לכל התקופה בה היא תופיע עם ההפקה.

שירי מימון בבכורה בניו יורק עם המחזמר שיקגו

אתמול (בלילה בין שישי לשבת) ערכה מימון את בכורתה עם המחזמר שיקגו בברודווי בניו יורק אל מול כ-1100 צופים. מימון שהודתה כי התרגשה וחששה מפני בעיות השפה, ציינה כי היא נשארה מפוקסת והצליחה לעבור את המשוכה בשלום. השחקן ג'ון אוהארלי הודה למימון על הבמה ודיבר גם על ההופעות הצפויות של שיקגו בישראל. מימון הודתה לקהל ולמשפחתה והחברים גם בעברית.

צפו במימון משתחווה לקהל בסיום ההצגה הראשונה

המחזמר שיקגו בישראל – כך הצליחו לעלות ארצה את המחזמר

חברת ההפקה הישראלית "הדרן" זיהתה את הפוטנציאל ואת הביקוש מצד הישראלים להגיע לניו יורק כדי לצפות במחזמר והצליחה לשכנע את חברת ההפקה הבינלאומית להגיע גם לישראל לסדרה מצומצמת של הופעות בחורף 2019. מימון מגלמת במחזמר את התפקיד הראשי של רוקסי הארט והיא תגיע להופעות בישראל יחד עם התפאורה, הלבוש והקאסט המקורי של ההפקה.

כבר שנים רבות מנסות חברות הפקה ישראליות רבות, להנחית בישראל את ההפקה הבינלאומית והמקורית שיקגו אך עד עתה לא צלחו הנסיונות. לכן וייתכן וליהוקה של מימון לתפקיד הראשי במחזמר, הוא זה שגרם להפקה להשתכנע ולעשות זאת בסופו של דבר.

הגרסה שתגיע לישראל היא של דיוויד היסלופ ועם הכוריאוגרפיה של דיוויד בושמן. יחד עם מימון, ישתתפו במחזמר גם פיי רייט (Amra-Faye Wright) בתפקיד ולמה קלי, טום הוויט (Tom Hewitt), בתפקיד בילי פלין, אוון הרינגטון (Evan Harrington) בתפקיד איימוס הארט, קאדי הופמן (Cady Huffman) בתפקיד מאטרון 'מאמא' מורטון ורייאן לואו (R. Lowe) בתפקיד מארי סאנשיין.

כרטיסים למחזמר שיקגו בישראל – איפה קונים וכמה זה יעלה?

מחיר הכרטיסים למחזמר שיקגו בישראל ינוע החל מ-250 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר (רמה 6) ויגיע עד ל-500 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר ברמה 1. כרטיסים נוספים יוצעו ברמות נוספות של 300, 340, 400 ו-450 ש"ח בהתאם לרמת הכרטיס. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "איוונטים".

הנחות או מבצעים להופעות של המחזמר שיקגו בישראל

נכון לזמן זה, לא מצאנו פרסום על מבצע או כרטיסים מוזלים למחזמר הידוע. נמשיך לעדכן במידה ונמצא מידע עדכני.

לוח ההופעות של המחזמר שיקגו בישראל – מרץ 2019

המחזמר שיקגו יופיע בישראל בין התאריכים 7 ועד ה-11 במרץ 2019 בהיכל התרבות בתל אביב. להלן לוח ההופעות המלא של המחזמר:

אירוע תאריך שעה
מיקום
המחזמר שיקגו בישראל 7 במרץ 2019 20:30 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 8 במרץ 2019 13:30 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 8 במרץ 2019 21:00 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 9 במרץ 2019 17:00 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 9 במרץ 2019 21:00 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 10 במרץ 2019 20:30 היכל התרבות ת"א
המחזמר שיקגו בישראל 11 במרץ 2019 20:30 היכל התרבות ת"א

*שימו לב: מידע זה אינו מידע רשמי ועשוי להשתנות. יש לברר שעות ותאריכים סופיים מול משרד הכרטיסים "איוונטים".

המחזמר שיקגו, הוא אחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בכל הזמנים שכבר הספיק להופיע מאז עלה בגרסתו המחודשת בשנת 1996, בלא פחות מ-33,000 הופעות ובלמעלה מ-36 מדינות שונות ברחבי העולם (שלא כללו את ישראל נכון להיום). הגרסה הראשונה של המחזמר עלתה בגרסתה המקורית בברודוויי ב-1975 והוצגה שם 936 פעמים עד ל-1977. הכוריאוגרפיה המקורית של המחזמר אותה כתב בוב פוסי, זכתה להצלחה רבה באותה תקופה ועד היום גם בהפקות המחודשות של המחזמר, המאפיינים המרכזיים של הכוריאוגרפיה של פוסי, ממשיכים להתקיים.

ב-1979 עלתה בווסט אנד שבלונדון הגרסה הבריטית של שיקגו שם היא רצה כ-15 שנה והפכה למחזמר האמריקאי שהציג את מפסר הפעמים הרב ביותר בלונדון אי פעם. ב-1996 חודש המחזמר וזכה לגרסתו העכשווית (שתגיע יחד עם מימון לישראל). שנה לאחר מכן הוא חודש בשנית גם בגרסתו הבריטית בווסט אנד. המחזמר זכה לחשיפה גדולה נוספת כאשר הסרט "שיקגו", המבוסס על העלילה והפסקול של המחזמר יצא לקולנוע בשנת 2002 בכיכובם של ריצ'רד גיר, רנה זלווגר וקטרין זיטה ג'ונס. הסרט זכה להצלחה עצומה ויצר התעניינות חדשה במחזמר.

עלילת המחזמר

עלילת המחזמר, מבוססת על מחזה מקורי שכתבה העיתונאית מורין דלאס ווטקינס על אירועים אמיתיים עליהם דיווחה והיא מתרחשת בתקופת היובש של שנות ה-20 בשיקגו ארצות הברית. הכוכבת הראשית היא רוקסי הארט (אותה תגלם שירי מימון) – עקרת בית במהלך היום ורקדנית במועדון המנהלת רומן במהלך הלילות. לאחר שהמאהב של הארט מאיים לעזוב אותה, הארט רוצחת אותו ונכנסת לכלא שם היא פוגשת את ולמה קלי. הארט שוכרת את אחד מעורכי הדין הפליליים המפורסמים ביותר בשיקגו והופכת לסיפור היום בכותרות העיתונים ולכוכבת גדולה ואהובה בשיקגו.

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הופעות חו"ל באתר "קצת תרבות" ובו תמצאו את כל מופעי החו"ל הגדולים שמגיעים לישראל בקרוב כמו הופעות של סטיבן ווילסון, תומאס אנדרס, פיטר בנס, סינטרה וחברים, ברוס דיקינסוןאפרוג'ק, מחווה לפינק פלויד ועוד מופעים רבים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק