שידוך הבימה

שידוך הבימה
שידוך הבימה. צילום: רדיי רובינשטיין

כל מה שרציתם לדעת על ההצגה החדשה של הבימה שידוך בכיכובה של רובי פורת שובל. כמה יעלו כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה החל מ-100 ש"ח בלבד במקום 210 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה שידוך שכתבה רובי פורת שובל ואף מככבת בה לצד פאנל גדול של שחקנים ושחקניות. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה כולל פרטים על לוח הצגות מעודכן ל-2024, רכישת כרטיסים והנחות וכרטיסים מוזלים.

ההצגה שידוך הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה שידוך תעלה באולם מסקין בתיאטרון הבימה כבר בחודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2024:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין 12 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כרטיסים להצגה שידוך – איך תרכשו כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-100 ש"ח בלבד במקום 210 ש"ח?

מחיר הכרטיסים להצגה בקופות תיאטרון הבימה עומד על 210 ש"ח אך באמצעות העמוד הבא באתר הכרטיסים "בראבו", תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים בהנחה מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

בתפקיד הראשי של שידוך תוכלו למצוא את רובי פורת שובל ולצידה שורה ארוכה של שחקנים ושחקניות הכוללת את פיני קדרון, הגר טישמן, רותי לנדאו, עמוס בוארון, אורי מחרז, דוית גביש, יעל לבנטל/ שירן הוברמן, שמוליק כהן, טל קלאי, דניאל סליצר, מור חנסון ודביר מזיא.

אודות ההצגה של הבימה שידוך

מדובר בהצגה מקורית חדשה שכתבה רובי פורת שובל אודות הפערים בין העולם החדש והמודרני לעולם ההלכה השמרני והמסורתי באמצעות עולם השידוכים.

עלילת ההצגה מספרת על בת הרב המתארסת לבחיר ליבה אך לאט לאט מתגלים סודות אפלים שהתחילו עוד מימי הנעורים שהוריה הסתירו. על הבימוי אחראי אלדר גוהר גרויסמן. משך ההצגה: כשעה וחצי.

שידוך הבימה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט של ביקורות על ההצגה שפורסמו באתרי התרבות המובילים בישראל.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הבימה:

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק