שוק המציאות – קברט מוסיקלי חדש: כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023

שוק המציאות - קברט מוסיקלי חדש: כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023
שוק המציאות - קברט מוסיקלי חדש: כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023. צילום: יוסי צבקר

דפנה דקל ואלון אופיר יככבו בהפקה מחודשת של הקברט המוזיקלי שוק המציאות בהפקה חדשה של תיאטרון חיפה. איפה תוכלו לראות את ההצגה? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

תיאטרון חיפה מעלה הפקה עכשווית ומודרנית להצגה שוק המציאות – קברט מוזיקלי משירי נתן אלתרמן, בכיכובם של דפנה דקל ואלון אופיר שיבצעו על הבמה קלאסיקות ידועות כמו "בכל זאת יש בה משהו", "לימון וצלחת" ועוד. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מתעדכן ל-2023.

שוק המציאות תיאטרון חיפה – לוח הצגות 2023

ההצגה החדשה תחל לרוץ בבימות התיאטרון ובאולמות נוספים ברחבי הארץ כבר בחודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה:

שוק המציאות הצגה כרטיסים

מכירת הכרטיסים להצגה שוק המציאות מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים עומדים כעת על 81 ש"ח. משך ההצגה: כשעה ורבע.

אודות ההצגה שוק המציאות של תיאטרון חיפה

ההצגה המחודשת שוק המציאות, תביא לבמה בעיבודים חדשים את השירים הוותיקים באופן בימתי חדשני ומרענן עם הרבה הומור וקסם. את השירים כתב נתן אלתרמן בהלחנת משה וילנסקי וסשה ארגוב.

בין השירים שיבוצעו בהצגה "לימון וצלחת", "מרים בת ניסים", "בכל זאת יש בה משהו", "קונצרטינה וגיטרה", "צריך לצלצל פעמיים", "זמר מפוחית" ואחרים. כל שיר בהצגה יוצג במיצג תיאטרלי בפני עצמו בצורה משעשעת והומוריסטית שתשחזר את אווירת שנות ה-60 אך רלוונטית גם לימינו אנו.

אודות ההצגה המיתולוגית "שוק המציאות"

שוק המציאות הוא מופע מוזיקלי שהועלה בשנת 1965 על ידי יונה עטרי ואילי גורליצקי. המופע כלל שירים שכתב נתן אלתרמן, בעיבודים מוזיקליים של משה וילנסקי וסשה ארגוב. המופע מתרחש בתל אביב של שנות ה-60, עם כל הקשיים וההתמודדויות של החיים בעיר הגדולה כשהשירים עוסקים בנושאים כמו אהבה, געגועים, מציאות וחלומות.

המופע זכה להצלחה גדולה, והפך לאחד מהמופעים המיתולוגיים של התיאטרון הישראלי. הוא הועלה בגרסאות רבות במהלך השנים וכעת זוכה כאמור לגרסה חדשה בתיאטרון חיפה ב-2023 עם דפנה דקל ואלון אופיר.

שחקנים ומשתתפים

כאמור, בהצגה יככבו דפנה דקל ואלון אופיר וילוו אותם בפסנתר: ורד פיקר / מיכאל גוטליב, לאוניד רוטשטיין, ובאקורדיון: איתן שפירא.

עוד עוסקים במלאכה: דברי קישור, עריכה ובימוי: שוקי וגנר, ניהול מוסיקלי ועיבודים: האחים אסנר, תנועה: תום אפלבאום, תאורה: אלי אשכנזי, במה, תפעול טכני והפקה: עופר טל, דור שלום, לובה גלפרין, דודי עשור, ע. במאי: קטיה רוזנפלד.

ביקורת

בקרוב, נציג כאן סקירה מורחבת של ביקורות של המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק