שוסטרמן הבימה – כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד!

שוסטרמן הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד!
שוסטרמן הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד! צילום: משה נחומוביץ

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון הבימה שוסטרמן בכיכובם של עמי סמולרצ'יק, יעל לבנטל ועוד. במה בדיוק מדובר? מתי תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מחדש את הרפרטואר שלו במסגרת העונה החדשה שלו ל-2024 ומשיק את ההצגה החדשה "שוסטרמן" שכתב נעם גיל וביימה תמר קינן ומככבים בה יעל לבנטל, עמי סמולרצ'יק, נעמי הררי ועוד. בעמוד זה תוכל למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה עם מידע על לוח הצגות עדכני, הזמנת כרטיסים והנחות מיוחדות.

שוסטמרן תיאטרון הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה החדשה של הבימה שוסטרמן תגיע לבמות כבר בשבועות הקרובים ותציג תארכים רבים. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לתקופה הקרובה:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 14 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה ורבע
תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 16 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה ורבע
תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 20 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה ורבע
תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 20 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה ורבע
תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 16 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה ורבע

שוסטרמן הצגה כרטיסים – כך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד!

מכירת הכרטיסים להצגה שוסטמרן נפתחה וניתן כעת להזמין כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים בהנחה מוגבלת.

אודות ההצגה שוסטמרן

ההצגה שוסטמרן היא קומדיה בלשית פרועה ומודרנית שכתב המחזאי נועם גיל – מחזאי חדש יחסית בעולם התיאטרון הישראלי, וביימה תמר קינן ("לילה לבן", הקאמרי). ההצגה עוסקת בסיפור בלשי/מתח קומי המתרחש בעיר קריית מוצקין שנחשבת למקום שקט בשיגרה.

הדמויות המרכזיות הן פרוספר (עמי סמולרצ'יק) וחני (יעל לבנטל), זוג שגר בקריית מוצקין ומתכנן ערב רגיל של בילוי ביתי עם צפייה בטלוויזיה. לחייהם השקטים מגיעה לפתע סופת הוריקן בשם נעמי (נעמי הררי), בחורה צעירה ושברירית, שגוררת אותם ללילה של הרפתקאות – שוד, תשוקה, תעלומה ואף רצח.

הם פוגשים מגוון דמויות חשודות ומוזרות כמו פרופסור מטריד, חומוסאי חתיך אבל טיפש ושכנה קשישה סקרנית. יחד הם צריכים לפענח מי הרוצח, מי נגד מי, ומי הוא שוסטרמן המסתורי ומי רצח אותו?

שחקנים ומשתתפים

פאנל השחקנים בהצגה כולל את עמי סמולרצ'יק, יעל לבנטל, בן יוסיפוביץ, נעמי הררי, שפי מרציאנו ןליאת גורן. עוד עוסקים במלאכה: עיצוב תפאורה: אדם קלר, עיצוב תאורה: מתן פרמינגר, מוסיקה: דפנה קינן, עיצוב תלבושות: יעל סקידלסקי, עיצוב תנועה: טל קון, ועוזרת במאית: שירן מעוז.

שוסטרמן הצגה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה שוסטרמן של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

עוד הצגות מומלצות שאולי יעניינו אותך:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הבימה:

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק