רפונזל חנוכה 2021 עם נעמה סופר על – כרטיסים למחזמר ולוח הצגות!

רפונזל חנוכה 2021 עם נעמה סופר על - כרטיסים למחזמר ולוח הצגות!
רפונזל חנוכה 2021 עם נעמה סופר על - כרטיסים למחזמר ולוח הצגות! צילום: עדי ברק

הצגת חנוכה 2021 חדשה – "רפונזל", יוצאת לדרך עם נעמה סופר על, לאה שנירר, מאיר תמם ועוד. מהם מחירי הכרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כוכבת הילדים נעמה סופר על חוברת אל לאה שנירר ודמויות נוספות עם הצגת ילדים חדשה לחנוכה 2021 – "רפונזל" שתרוץ בכל רחבי הארץ במהלך החודשים נובמבר ודצמבר 2021. מכירת הכרטיסים בעיצומה ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש לרבות מידע על מכירת הכרטיסים, תאריכים, מחירים, הנחות ועוד.

רפונזל חנוכה 2021 כרטיסים ותאריכים

מכירת הכרטיסים למופע החנוכה 2021 רפונזל נפתחה ומתבצעת כעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים הוא אחיד לכל ההופעות ועומד על 89 ש"ח (רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל). להלן לוח ההופעות של כל המופעים של רפונזל בחנוכה בכל רחבי הארץ:

אודות המופע

המופע רפונזל הוא מופע חדש שמציגה כוכבת הילדים המצליחה נעמה סופר על (נעמה אתל) שמוכרת לרוב מהצגת הילדים שלה פסטיפאן. כעת מעלה אתל הצגת ילדים חדשה לכבוד חנוכה 2021 ומחזירה לחיים את הסיפור הידוע של האחים גרים "רפונזל" (פעמונית) שזכה לגרסת סרט מוצלחת של דיסני.

המחזמר החדש של חנוכה 2021 יציג את הסיפור הידוע של הנסיכה האבודה עם השיער הארוך והקסום שמנסה לעזוב את מגדלה המבודד. כדי לעשות זאת, היא מגייסת את עזרתו של גנב שודד שייקח אותה החוצה אל העולם שאותו היא מעולם לא ראתה.

את ההצגה כתב וביים רני מגר ואל הניהול המוזיקלי אחראי חזי שקד. לצד נעמה סופר על, ישתתפו במחזמר גם לאה שנירר, מאיר תמם, קובי מאור ועוד רקדנים, ומשתתפים נוספים.

הנחות, כרטיסים מוזלים ומבצעים

בשלב זה, אלו הם המחירים הזולים ביותר שמצאנו. נמשיך לבדוק מבצעים והנחות חדשות לרפונזל חנוכה 2021 בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק