"משהו אחר"- רן דנקר עם אלבום וסיבוב הופעות חדש

"משהו אחר"- רן דנקר עם אלבום וסיבוב הופעות חדש

השחקן והזמר רן דנקר משיק את אלבום הסולו הראשון שלו ומוציא הבוקר את השיר "משהו אחר" מתוך האלבום החדש בעל אותו שם המלווה בקליפ מושקע ובסיבוב הופעות חדש ל-2018/2019. את השיר החדש כתבה נועה גולדנסקי והלחין גיא מנטש מהצמד "גיא ויהל" שגם עיבדו והפיקו מוסיקלית.

האלבום החדש יוצא כעשור מאז האלבום הקודם בו השתתף יחד עם עילי בוטנר שזכה להצלחה גדולה ורחבה. במהלך השנים האחרונות, התמקד דנקר בעיקר בקריירת המשחק כשהוא משתתף בהצגות פחות מוכרות וידועות – בחירה שעשה מתוך מודעות ורצון לאתגר את עצמו. עתה, הוא חוזר לבימה הראשית והפעם עם אלבום מוסיקלי מקורי.

צפו בקליפ לשיר החדש "משהו אחר" של רן דנקר

לפי דברי דנקר עצמו, האלבום החדש הוא מעין יומן אישי המסכם את שנותיו האחרונות עם תובנות על עצמו ועל החברה הישראלית ובאמצעותו הוא מספר על ילדותו להורים הגרושים, על תיק במשטרה על שימוש בסמים שנפתח נגדו בעבר, על זעם כנגד האפלייה נגד הקהילה הגאה ואולי אף רומז על הפרידה מנינט.

עבודת האלבום החדש נמשכה כשנתיים כשאת רוב הטקסטים כתבה נועה גולדנסקי ואילו הלחנים פוזרו ע"י כמה וכמה יוצרים כמו מרינה מקסימיליאן, גיא ויהל, אלעד אדר, בן שופן ודנקר עצמו. גם מלאכת ההפקה המוסיקלית הופקדה בידי ארבעה מפיקים שונים.

במקביל להשקת האלבום, משיק דנקר לוח הופעות חדש ל-2018/2019 במסגרתו יופיע במועדון זאפה ת"א (6/12), זאפה חיפה (22/12), זאפה הרצליה (9/1) ובמועדון הגריי ביהוד (22 בינואר 2019).

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן