רכוש נטוש תיאטרון חיפה – כרטיסים ב-81 ש"ח ולוח הצגות 2023

רכוש נטוש תיאטרון חיפה - כרטיסים ב-81 ש"ח ולוח הצגות 2023
רכוש נטוש תיאטרון חיפה - כרטיסים ב-81 ש"ח ולוח הצגות 2023 צילום: מיכל חלבין

אסי לוי, נופר סלמאן וגל מלכה יככבו בהצגה החדשה "רכוש נטוש" של תיאטרון חיפה שתרוץ ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיפה קונים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה "רכוש נטוש" מביאה לבמה את אסי לוי, גל מלכה ונופר סלמאן למחזה שכתבה שולמית לפיד. בעמוד זה, נציג לכם את כל הפרטים על ההצגה החדשה ונבדוק היכן היא מציגה בחודשים הקרובים ומתי, כמה עולים כרטיסים ואיפה רוכשים.

רכוש נטוש הצגה בתיאטרון חיפה – כרטיסים ולוח הצגות 2023

ההצגה תרוץ בתקופה הקרובה בתיאטרון חיפה וככל הנראה באולמות נוספים ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 81 ש"ח לאדם. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

  • לחצו כאן להצגות מומלצות נוספות בתיאטרון חיפה ב-2023

עלילת ההצגה רכוש נטוש עוסקת במשפחה ענייה של אמא ושתי בנות המתגוררות ביישבו עני. הבנות, שמנסות לצאת ממעגל העוני ולהתקדם, נאלצות להתמודד מול השמרנות של אמן שנאבקת בעתיד ונאחזת בעבר הידוע. המתח והיריבות בין הילדות לאמא הוא הקו המוביל של עלילת ההצגה.

משתתפים ושחקנים

כאמור, את ההצגה כתבה שולמית לפיד ומביימת אותה השחקנית המצליחה אסי לוי שמגלמת גם את התפקיד הראשי בהצגה לצידן של גל מלכה ונופר סלמאן. על המוזיקה אחראי איש נקמת הטרקטור אבי בללי. עוד עוסקים מאחורי הקלעים: תפאורה: מיכאל קרמנקו, תלבושות: אורן דר ותאורה: פליס רוס.

רכוש נטוש ביקורת

לאחר שההצגה תעלה, נביא כאן לקט של ביקורות שונות ממיטב המבקרים המובילים ברשת.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק