רכוש נטוש תיאטרון חיפה – הצגה עם אסי לוי ונופר סלמאן: כרטיסים וכל הפרטים!

ההצגה רכוש נטוש עם אסי לוי ונופר סלמאן - כרטיסים וכל הפרטים!
ההצגה רכוש נטוש עם אסי לוי ונופר סלמאן - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: מיכל חלבין

אסי לוי, נופר סלמאן וגל מלכה יככבו בהצגה החדשה "רכוש נטוש" של תיאטרון חיפה שתרוץ ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיפה קונים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה "רכוש נטוש" מביאה לבמה את אסי לוי, גל מלכה ונופר סלמאן למחזה שכתבה שולמית לפיד. בעמוד זה, נציג לכם את כל הפרטים על ההצגה החדשה ונבדוק היכן היא מציגה בחודשים הקרובים ומתי, כמה עולים כרטיסים ואיפה רוכשים.

רכוש נטוש הצגה בתיאטרון חיפה – כרטיסים ולוח הצגות 2022

ההצגה תרוץ בתקופה הקרובה בתיאטרון חיפה וככל הנראה באולמות נוספים ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 19 כרטיסים
86
רכישת כרטיסים שעה וחצי
  • לחצו כאן להצגות מומלצות נוספות בתיאטרון חיפה ב-2022

עלילת ההצגה רכוש נטוש עוסקת במשפחה ענייה של אמא ושתי בנות המתגוררות ביישבו עני. הבנות, שמנסות לצאת ממעגל העוני ולהתקדם, נאלצות להתמודד מול השמרנות של אמן שנאבקת בעתיד ונאחזת בעבר הידוע. המתח והיריבות בין הילדות לאמא הוא הקו המוביל של עלילת ההצגה.

משתתפים ושחקנים

כאמור, את ההצגה כתבה שולמית לפיד ומביימת אותה השחקנית המצליחה אסי לוי שמגלמת גם את התפקיד הראשי בהצגה לצידן של גל מלכה ונופר סלמאן. על המוזיקה אחראי איש נקמת הטרקטור אבי בללי. עוד עוסקים מאחורי הקלעים: תפאורה: מיכאל קרמנקו, תלבושות: אורן דר ותאורה: פליס רוס.

רכוש נטוש ביקורת

לאחר שההצגה תעלה, נביא כאן לקט של ביקורות שונות ממיטב המבקרים המובילים ברשת.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק