רודף העפיפונים תיאטרון גשר – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019

רודף העפיפונים בגשר 2019

אם קראתם את הספר הידוע "רודף העפיפונים" של חאלד חוסייני, עכשיו תוכלו גם לראות אותו על הבמה במסגרת העונה החדשה של תיאטרון גשר ואפילו במחיר הנחה מיוחד. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים על ההצגה רודף העפיפונים בגשר.

תיאטרון גשר מעלה לכבוד העונה החדשה שלו ל-2019, את ההצגה "רודף העפיפונים" המבוססת על רב המכר המפורסם של הסופר חאלד חוסייני שנחשב לאחד מהספרים המצליחים ביותר בהיסטוריה. ההצגה החלה לרוץ אשתקד ותמשיך לרוץ לאורך כל 2019.

רודף העפיפונים הצגה – לוח הצגות 2019

להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה רודף העפיפונים בתיאטרון גשר בחודשים הקרובים עם הפנייה לרכישת כרטיסים מוזלים בכמות מצומצמת:

ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר 2 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון גשר – אולם נגה
ירושלים תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר 21 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון גשר – אולם נגה 18 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר – אולם נגה 6 כרטיסים
90 – 121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר – אולם נגה 9 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר – אולם נגה 48 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר – אולם נגה 94 כרטיסים
100 – 121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר – אולם נגה 105 כרטיסים
100 – 121 ₪
רכישת כרטיסים

רודף העפיפונים – כרטיסים

ההצגה החלה לרוץ כבר בשנה שעברה ותמשיך לרוץ גם ב-2019 באולם נגה בתיאטרון גשר וערים נוספות ברחבי הארץ. מחיר הכרטיסים הרשמי בתיאטרון גשר עומד על 250 ש"ח אך הצלחנו למצוא כרטיסים ב-90 ש"ח בלבד. תוכלו לרכוש את הכרטיסים לכל ההצגות באמצעות האתר הבא.

אודות ההצגה

בימאי ההצגה, נועם שמואל, שכבר ביים בעבר את המחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, יביים את ההצגה המבוססת על מחזה שכתב המחזאי מת'יו ספנגלר, ובין המשתתפים ניתן לציין את הלל קפון, דורון תבורי, אבי אזולאי, גלעד קלטר, יולי סקר ועוד. על התרגום אחראית עינת ברנובסקי.

הסיפור במחזה מספר על חברות בין אמיר, נער ממשפחת אצולה אפגנית המתגורר באפגניסטן לבין משרתו ובן לוויתו חסן. חברותם של השניים, שנעה בין יחסי חברות לבין יחסי אדון-משרת, מתפתחת ומתרחשת במקביל לתהפוכות שקורות באפגניסטן שעוברת ממלוכה למשטר טאליבני קשוח.

העיבוד הבימתי הראשון לרודף העפיפונים נעשה ע"י ספנגלר ב-2009 וזכה בתקופתו להצלחה רבה ולהערכה בקרב המקרים. ספנגלר הקפיד לשמור על העלילה ועל נאמנות ככל האפשר לסיפור ולאווירה המוצגת בספר המפורסם. ב-2014, העלה שמואל את הגרסה הישראלית למחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין וזכה עימה לשבחים רבים. עתה, הוא יעלה את ההצגה בגרסה מושקעת במיוחד בתיאטרון גשר.

הספר של חוסייני, נחשב לאחד הספרים המצליחים ביותר בכל הזמנים וזכה להצלחה כלל עולמית כשהוא מתורגם ל-20 שפות שונות ולרב מכר במדינות רבות בכל העולם כולל ישראל. ב-2007 זכה הספר גם לגרסה קולנועית שבוימה ע"י הבימאי סם מנדז.

ההצגה עולה כאמור במסגרת העונה החדשה של תיאטרון גשר שמעלה החודש הצגות נוספות כמו לוליטה ז'אן ד'ארק שכתב וביים השחקן יחזקאל לזרוב.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו אורסטיאה, מאחורי הגדר, פרידה, מיקה שלי, מרי פופינס, השקר, עושה כרצונו, שבעה, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, המלך ליר, זרים מושלמים, לילה אחד באפריל, מיקה שלי, סוס אחד נכנס לבר, אנשים, מקומות ודברים, סימני דרך, התקווה ועוד.

רודף העפיפונים תיאטרון גשר – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019
5 (99.1%) 89 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן