רודף העפיפונים הצגה 2020 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

רודף העפיפונים הצגה 2020 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות
רודף העפיפונים הצגה 2020 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אם קראתם את הספר הידוע “רודף העפיפונים” של חאלד חוסייני, עכשיו תוכלו גם לראות אותו על הבמה במסגרת ההצגה החדשה של תיאטרון גשר ואפילו במחיר הנחה מיוחד של 121 ש”ח במקום 250 ש”ח. אתר “קצת תרבות” מביא לכם את כל הפרטים על ההצגה רודף העפיפונים בגשר.

(עדכון אחרון: 21/6/2020)

תיאטרון גשר ממשיך להציג גם ב-2020 את ההצגה “רודף העפיפונים” המבוססת על רב המכר המפורסם של הסופר חאלד חוסייני שנחשב לאחד מהספרים המצליחים ביותר בהיסטוריה. ההצגה תרוץ לאורך כל 2020.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה רודף העפיפונים באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

רודף העפיפונים הצגה – לוח הצגות 2020

להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה רודף העפיפונים בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפו תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 53 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 52 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 53 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים

 

רודף העפיפונים – כרטיסים מוזלים, הנחות ומבצעים

ההצגה החלה לרוץ כבר בשנה שעברה ותמשיך לרוץ גם ב-2020 באולם נגה בתיאטרון גשר וערים נוספות ברחבי הארץ. מחיר הכרטיסים הרשמי בתיאטרון גשר עומד על 250 ש”ח אך באתר הבא תוכלו למצוא כרטיסים לרודף העפיפונים החל-100 ש”ח בלבד במקום 250 ש”ח. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

אודות ההצגה

בימאי ההצגה, נועם שמואל, שכבר ביים בעבר את המחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, יביים את ההצגה המבוססת על מחזה שכתב המחזאי מת’יו ספנגלר, ובין המשתתפים ניתן לציין את הלל קפון, דורון תבורי, אבי אזולאי, גלעד קלטר, יולי סקר ועוד. על התרגום אחראית עינת ברנובסקי.

הסיפור במחזה מספר על חברות בין אמיר, נער ממשפחת אצולה אפגנית המתגורר באפגניסטן לבין משרתו ובן לוויתו חסן. חברותם של השניים, שנעה בין יחסי חברות לבין יחסי אדון-משרת, מתפתחת ומתרחשת במקביל לתהפוכות שקורות באפגניסטן שעוברת ממלוכה למשטר טאליבני קשוח.

העיבוד הבימתי הראשון לרודף העפיפונים נעשה ע”י ספנגלר ב-2009 וזכה בתקופתו להצלחה רבה ולהערכה בקרב המקרים. ספנגלר הקפיד לשמור על העלילה ועל נאמנות ככל האפשר לסיפור ולאווירה המוצגת בספר המפורסם. ב-2014, העלה שמואל את הגרסה הישראלית למחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין וזכה עימה לשבחים רבים. עתה, הוא יעלה את ההצגה בגרסה מושקעת במיוחד בתיאטרון גשר.

הספר של חוסייני, נחשב לאחד הספרים המצליחים ביותר בכל הזמנים וזכה להצלחה כלל עולמית כשהוא מתורגם ל-20 שפות שונות ולרב מכר במדינות רבות בכל העולם כולל ישראל. ב-2007 זכה הספר גם לגרסה קולנועית שבוימה ע”י הבימאי סם מנדז.

ההצגה עולה כאמור במסגרת העונה החדשה של תיאטרון גשר שמעלה החודש הצגות נוספות כמו לוליטה ז’אן ד’ארק שכתב וביים השחקן יחזקאל לזרוב.

אתר “קצת תרבות” ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו אורסטיאה, מאחורי הגדר, פרידה, מיקה שלי, מרי פופינס, השקר, עושה כרצונו, שבעה, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, המלך ליר, זרים מושלמים, לילה אחד באפריל, גבעת חלפון אינה עונה, קן הקוקיה, המחזמר זה אני, מיקה שלי, סוס אחד נכנס לבר, אנשים, מקומות ודברים, סימני דרך, התקווה ועוד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק