רודף העפיפונים הצגה – כרטיסים בהנחה ב-116 ש"ח במקום 250 ש"ח!

רודף העפיפונים הצגה - כרטיסים בהנחה ב-126 ש"ח במקום 250 ש"ח!
רודף העפיפונים הצגה - כרטיסים בהנחה ב-126 ש"ח במקום 250 ש"ח!

אם קראתם את הספר הידוע "רודף העפיפונים" של חאלד חוסייני, עכשיו תוכלו גם לראות אותו על הבמה במסגרת ההצגה של תיאטרון גשר ב-2023 ואפילו במחיר הנחה מיוחד של 116 ש"ח במקום 250 ש"ח. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים על ההצגה רודף העפיפונים בגשר.

רודף העפיפונים כרטיסים ותאריכים

להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה רודף העפיפונים בחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה 29 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה
חיפה תיאטרון חיפה 38 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה
תיאטרון חיפה 42 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה

מחירי כרטיסים והנחות

ההצגה החלה לרוץ כבר בשנה שעברה ותמשיך לרוץ גם ב-2023 באולם נגה בתיאטרון גשר וערים נוספות ברחבי הארץ. מחיר הכרטיסים הרשמי בתיאטרון גשר עומד על 250 ש"ח אך באתר הבא תוכלו למצוא כרטיסים לרודף העפיפונים החל מ-116 ש"ח בלבד במקום 250 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

אודות ההצגה רודף העפיפונים

תיאטרון גשר ממשיך להציג גם ב-2023 את ההצגה "רודף העפיפונים" המבוססת על רב המכר המפורסם של הסופר חאלד חוסייני שנחשב לאחד מהספרים המצליחים ביותר בהיסטוריה. ההצגה תרוץ לאורך כל 2023. בהמשך העמוד תוכלו למצוא את כל הפרטים על רכישת כרטיסים להצגה ומידע נוסף הכולל תאריכים, שחקנים, ביקורות ועוד.

בימאי ההצגה, נועם שמואל, שכבר ביים בעבר את המחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, יביים את ההצגה המבוססת על מחזה שכתב המחזאי מת'יו ספנגלר, ובין המשתתפים ניתן לציין את הלל קפון, דורון תבורי, אבי אזולאי, גלעד קלטר, יולי סקר ועוד. על התרגום אחראית עינת ברנובסקי.

הסיפור במחזה מספר על חברות בין אמיר, נער ממשפחת אצולה אפגנית המתגורר באפגניסטן לבין משרתו ובן לוויתו חסן. חברותם של השניים, שנעה בין יחסי חברות לבין יחסי אדון-משרת, מתפתחת ומתרחשת במקביל לתהפוכות שקורות באפגניסטן שעוברת ממלוכה למשטר טאליבני קשוח.

העיבוד הבימתי הראשון לרודף העפיפונים נעשה ע"י ספנגלר ב-2009 וזכה בתקופתו להצלחה רבה ולהערכה בקרב המקרים. ספנגלר הקפיד לשמור על העלילה ועל נאמנות ככל האפשר לסיפור ולאווירה המוצגת בספר המפורסם. ב-2014, העלה שמואל את הגרסה הישראלית למחזה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין וזכה עימה לשבחים רבים. עתה, הוא יעלה את ההצגה בגרסה מושקעת במיוחד בתיאטרון גשר.

הספר של חוסייני, נחשב לאחד הספרים המצליחים ביותר בכל הזמנים וזכה להצלחה כלל עולמית כשהוא מתורגם ל-20 שפות שונות ולרב מכר במדינות רבות בכל העולם כולל ישראל. ב-2007 זכה הספר גם לגרסה קולנועית שבוימה ע"י הבימאי סם מנדז. ההצגה עולה כאמור במסגרת העונה החדשה של תיאטרון גשר שמעלה החודש הצגות נוספות ומסקרנות.

הצגות מעניינות נוספות שכדאי להכיר

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק