ראי איזה פלא – סנונית ראשונה מהאלבום החדש של ברי סחרוף ודודו טסה

ברי סחרוף ודודו טסה
ברי סחרוף ודודו טסה

אחד האלבומים המדוברים ביותר בשבוע האחרון במוזיקה הישראלית הוא האלבום המשותף של דודו טסה וברי סחרוף "בדל של אור". השניים כבר שיתפו פעולה בעבר בפרוייקטים שונים אבל עכשיו עושים זאת בצורה טוטלית שמביאה את סגנונם וייחודם של השניים בנוף המוזיקה המקומית.

השניים עבדו יחד על האלבום במשך כל החורף של שנה שעברה ונהגו להיפגש באולפנו של טסה ללא טכנאים או מפיקים עד שהצליחו לגבש תשעה שירים שמכילים את האלבום. לאחר שגיבשו את החומרים, צירפו אליהם יוצרים ואמנים בהמשך הדרך כמו אהוד בנאי, אפרת בן-צור, גלעד כהנא ואלי אליה שהוסיפו משלהם לאלבום החדש.

הבוקר, משחררים השניים סנונית ראשונה מהאלבום, עם השיר החדש "ראי זה פלא" שמשקף בצורה נפלאה את הסגנון והקו המוזיקלי של שני האמנים המיוחדים האלו. את מילות השיר כתבו גלעד כהנא ודודו טסה שגם הלחין את השיר.

השיר החדש "ראי זה פלא" מלווה גם בקליפ אנימציה שנוצר ובויים ע"י שריאל קסלסי. צפו גם אתם בקליפ לשיר החדש של דודו טסה וברי סחרוף:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק