אבולוציה תיאטרון גשר – כרטיסים מוזלים ולוח הצגות 2023

אבולוציה תיאטרון גשר - כרטיסים מוזלים ולוח הצגות 2023
אבולוציה תיאטרון גשר - כרטיסים מוזלים ולוח הצגות 2023 צילום: באדיבות תיאטרון גשר

הצגה חדשה של תיאטרון גשר אבולוציה, בהשראת ספרו של יובל נח הררי תעלה בקרוב לבימות בכיכובם של עידו מוסרי ואחרים. במה בדיוק מדובר? מתי תוכלו לראות? וכמה עולים כרטיסים? הנה כל הפרטים.

תיאטרון גשר יעלה בקרוב הצגה חדשה בשם אבולוציה – מדריך להישרדות במאה ה-21. מדובר בהצגה המבוססת על ספרו המצליח של יובל נח הררי, שתציג סאטירה בדיונית ועתידנית. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023.

אבולוציה גשר – לוח הצגות 2023

ההצגה אבולוציה תחל לרוץ בתיאטרון גשר ב-2023 הקרוב באולם נגה. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

ההצגה אבולוציה – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה החדשה של גשר כבר נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. באתר זה תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים ב-136 ש"ח במקום 250 ש"ח המחיר הרשמי בקופות התיאטרון.

אודות ההצגה אבולוציה בתיאטרון גשר

הצמד יעל רונן ודימיטרי שאד כתבו יחד את ההצגה המסקרנת "אבולוציה – מדריך להישרדות במאה ה-21 בהשראת ספרו של יובל נח הררי". מדובר במחזה עתידני ובדיוני העוסק באתגרים שהעתיד הקרוב טומן בחובו עבור האנושות.

ההצגה תתרחש בשנת 2040 ותבחן אתגרים שהטכנולגיה תוכל להשפיע עלינו בקרוב בתחומים כמו הנדסת תינוקות, אינטליגנציה מלאכותית, רובוטיקה עוד. התהליכים האלו שיגרמו קרוב לוודאי לתהליך מחיקת הפרט והגדרתו העצמית, מוצגים בהצגה בהומור שחור, שנון ומושחז שלוקח את הצופים למסע במכונת הזמן אל עבר העתיד הקרוב.

שחקנים ומשתתפים

כאמור, את ההצגה כתבו יעל רונן ודימיטרי שאד. על הבימוי אחראי אילן רונן ועל המוזיקה שאול בסר. השחקנים והשחקניות שישתתפו בהצגה הם אלון פרידמן, גלעד קלטר, עידו מוסרי, רות רסיוק ומיכל ויינברג.

אבולוציה – ביקורת הצגה

בקרוב נציג כאן לקט של ביקורות על ההצגה החדשה מאת המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק