קרקס קולומביה בישראל 2021/2022 – איפה יציג? וכמה יעלו כרטיסים?

קרקס קולומביה בישראל 2021/2022 - איפה יציג? וכמה יעלו כרטיסים?
קרקס קולומביה בישראל 2021/2022 - איפה יציג? וכמה יעלו כרטיסים?

קרקס קולומביה המפורסם מגיע לישראל ויציג הופעות בתל אביב, חיפה וראשון לציון. מתי זה יקרה ואיפה בדיוק? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

קרקס קולומביה המצוין והידוע יגיע לישראל היישר מדרום אמריקה ויציג כאן במהלך 2021 ו-2022 הופעות בתל אביב, חיפה ובראשון לציון. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על הופעות קרקס קולומביה בישראל לרבות פרטים על תאריכי המופעים, רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

קרקס קולומביה בישראל – לוח הופעות 2021/2022

כאמור, קרקס קולומביה יציג הופעות רבות ברחבי הארץ. הקרקס יפתח את ההופעות בישראל במתחם חוצות המפרץ בחיפה בין התאריכים 29 בנובמבר ועד ה-25 בדצמבר 2021. לאחר מכן יציג הקרקס הופעות במתחם סינמה סיטי בראשון לציון בין התאריכים 4 בינואר ועד ה-5 בפברואר 2022 ולבסוף, יציג קרקס קולומביה הופעות במתחם ספורטק בתל אביב בין התאריכים 2 באפריל ועד ה-13 באפריל 2022.

כרטיסים לקרקס קולומביה בישראל – מהם מחירי הכרטיסים?

מכירת הכרטיסים לקרקס הידוע כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 105 ש"ח לאדם.

הנחות ומבצעים

ישנם הנחות ומבצעים לקרקס קולומביה בישראל. לקוחות פועלים וונדר (Poalim Wonder) יוכלו לרכוש כרטיסים ב-49 ש"ח בלבד, וכך גם לקוחות גודיז. לקוחות כרטיס האשראי מקס מקס יוכלו לרכוש כרטיס 1+1 ב-105 ש"ח ולקוחות אמריקן אקספרס יוכלו לקבל 50 ש"ח הנחה לכרטיס. את כל הפרטים על מימוש ההנחות תוכלו למצוא באתר "קופת ת"א".

אודות קרקס קולומביה

קרקס קולומביה הוא אחד הקרקסים הנחשבים בעולם וידוע בזכות מופעי האקרובטיקה הוירטואוזיים והמסוכנים שהוא מציג. בין האקטים הידועים של הקרקס ניתן לציין את מופע כדור הברזל הענק שלתוכו ייכנסו 4 אופנוענים, גלגל הפחד, רביעיית הולכי החבל ואת המופע Giro.

לצד האקטים הידועים של הקרקס, יוצגו קטעי קישור מצחיקים לילדים ולמשפחה שיונחו ע"י ליצנים, מופעי ריקוד ומוזיקה בהשראה הלטינית ועוד מגוון פעלולי קרקס ידועים וקלאסיים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

2.7 3 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק