שודדי הקארבייים קרקס פלורנטין – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2023!

שודדי הקארבייים קרקס פלורנטין - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2023!
שודדי הקארבייים קרקס פלורנטין - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2023! צילום: קרקס פלורנטין

כל הפרטים על קרקס שודדי הקאריביים של קרקס פלורנטין שיתקיים לכל אורך החודשים הקרובים ב-2023 באוהל הקרקס בפתח תקווה. מה תוכלו לראות שם? ואיפה קונים כרטיסים?

קרקס פלורנטין הוותיק יוצא עם מופע קרקס חדש בשם "קרקס שודדי הקאריביים" שיעלה בכל החודשים הקרובים באוהל הקרקס בפתח תקווה (רחוב המפלסים 3). בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על הקרקס החדש כולל מידע על רכישת כרטיסים, רשימת תאריכים ולוח הופעות עדכני וגם מידע על הנחות ומבצעים.

קרקס שודדי הקאריביים של קרקס פלורנטין – לוח הופעות 2023

הקרקס יציג תאריכים רבים בשבועות הקרובים באוהל הקרקס ברח' המפלסים 3, פתח תקווה. להלן רשימת התאריכים המלאה והעדכנית:

קרקס שודדי הקאריביים – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לקרקס נפתחה ונמצאת בעיצומה כשהיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומד על 85 ש"ח לאדם. שימו לב: רכישת כרטיסים הכרחית לגיל שנתיים ומעלה כאשר המופע מומלץ לילדים בגיל 3 ומעלה. משך זמן המופע הוא כשעה ועשרים דקות כולל הפסקה.

אודות הקרקס

המופע "קרקס שודדי הקאריביים" הוא מופע חדש של קרקס פלורנטין שיציג תרגילי שווי משקל מסוכנים, אקרובטיקה אווירית, הליכה על חבל, פירמידות באוויר, עמודים סינים ועוד פעלוליפ בהשתתפות של אמני קרקס ידועים רבים מהארץ ומהעולם. כמו כן, לפני כל מופע, יתקיימו גם סדנאות קרקס מיוחדות לילדים ומתחם מתנפחים שיהיו כלולים כולם במחיר הכרטיס למופע.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו הנחות או מבצעים המציעים מחירי כרטיסים מוזלים מאילו המופיעים כאן. נמשיך לעקוב מקרוב ולעדכן בכל מידע חדש בנושא.

אירועי ילדים מומלצים נוספים שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק