קרקס בראבו סוכות 2021 – כרטיסים, שעות פעילות, הנחות ועוד

קרקס בראבו סוכות 2021 - כרטיסים, שעות פעילות, הנחות ועוד
קרקס בראבו סוכות 2021 - כרטיסים, שעות פעילות, הנחות ועוד. צילום: סטודיו ברנדר

כל הפרטים על קרקס בראבו בסוכות 2021 שיתקיים כאן בחודש אוקטובר הקרוב באולם ההופעות פשא בחולון. מה בדיוק יקרה שם? מתי זה יתקיים? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הקרקס המצליח קרקס בראבו חוזר לישראל ויתקיים במהלך חופשת חג סוכות 2021 באולם פשא חולון בין התאריכים 22-25 באוקטובר 2021. הקרקס היה אמור להתקיים כבר בשנה שעברה, אך נדחה בשל אילוצי הקורונה, ועתה הוא צפוי להתקיים כאן כבר בחודשים הקרובים.

כמיטב המסורת, קרקס בראבו יביא עימו את מיטב האקרובטים והפעלולנים מרחבי העולם אל הבמה ויציג מופעים ולהטוטים המיועדים לילדים ולכל המשפחה. במופעים יציג הקרקס אתלטים גמישים, נערות גומי ומתאמנים אולימפיים מהטובים בעולם, במופע המשלב קטעי קרקס מכל הסוגים – אוויר, קרקע, להטוטי אש, ושיווי משקל.

קרקס בראבו 2021 כרטיסים

מכירת הכרטיסים לקרקס בראבו בסוכות 2021 נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 95 ש"ח. שימו לב: ילד בכל גיל יחוייב בכרטיס.

שעות פעילות ולוח הופעות

להלן לוח ההופעות של קרקס בראבו בסוכות 2021 שיתקיים באולם פשא בחולון:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק