קרקסנה מיומנה בפסח 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים

קרקסנה מיומנה בפסח 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים
קרקסנה מיומנה בפסח 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים

קבוצת מיומנה מצטרפת לשורת פעילויות פסח 2019 הרבות, ותחזיר את המופע "קרקסנה" שעלה לראשונה בקיץ האחרון, לסדרת הופעות בחול המועד פסח בתיאטרון סינמה סיטי גלילות ובאודיטוריום חיפה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ויש גם הנחות. כל הפרטים, בהמשך הכתבה.

המופע קרקסנה הוא אחד ממופעי הילדים של מיומנה כאשר הוא מציג שילוב בין הקצב והתנועה הידועים של מיומנה בשילוב עם אקרובטיקה ופעלולי קרקס של קרקס ריאקשן. המופע יציג סה"כ 15 אמנים המתמחים כל אחד בתחום אחר – משחק, ריקוד, אקרובטיקה ועוד.

המופע מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה ויימשך כ-70 דקות. המופע שכבר כאמור עלה בקיץ 2018 האחרון, קיבל ביקורות טובות בקרב המבקרים בתקשורת וזכה לתגובות טובות ממבקרים באתרים כמו מאקו, ישראל היום או "Ynet".

זהו לא מופע הקרקס היחיד בפסח, נראה כי חול המועד הקרוב מסתמן כחג הקרקסים כאשר תוכלו למצוא את המופע "מיקי וציפי בקרקס" עם מיקי מוכתר וציפי שביט יחד עם אקרובטים, את המופע "קרקס האש והמים" או את קרקס אקווה על המים ועוד קרקסים רבים.

קרקסנה פסח 2019 – כרטיסים ולוח הופעות

המופע של מיומנה קרקסנה בפסח 2019 יתקיים ב-22 באפריל באודיטוריום חיפה ובין התאריכים 30 במרץ ועד ה-24 באפריל 2019 בתיאטרון סינמה סיטי גלילות. המחיר המלא של הכרטיסים הוא 119 ש"ח אך הכרטיסים נמכרים כעת במכירה מוקדמת ועומדים על 99 ש"ח. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א" בעמוד הבא.

כרטיסים מוזלים, מבצעים והנחות

ישנן אפשרויות רבות להנחה ולכרטיסים מוזלים לקרקסנה. לקוחות ישראכרט יוכלו לקבל הנחה של 50 ש"ח לכרטיס, לקוחות לאומי קארד יוכלו לרכוש כרטיס ב-59 ש"ח תמורת פינוק ומנויי ידיעות אחרונות יוכלו לרכוש כרטיסים ב-79 ש"ח בלבד.

המשתתפים במופע

במופע קרקסנה של מיומנה בפסח 2019 ישתתפו קבוצת מיומנה לילדים רות אהרוני, טליה ביק, ויקי בר-אל, רעות רותם, רוברטו מנדס, רון פרוינד, אור טרגן, הילה יפה, הגר אנוש ואיתן חיניץ. המשתתפים מטעם קרקס ריאקשן הם יריב סולומון, עירית חרובי/נעה מטלון – ""החנונים", אמיר נר-גאון, עמית קרוליצקי, אומרי עציוני, שגיא ברכה, איה דיין, יעל רבר, שי רמות, ליאור פייג, יאן שופין. על הניהול האומנותי, המוסיקה והוידאו אחראי עידו כגן ועל הייעוץ והליווי האומנותי יוגי דקל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק